x-kom hosting

Rysa na płycie

Jakubor
utworzono
utworzono

Witam,

 

Mam oryginalną płytę windowsa XP SP2, niestety na skutek upadnięcia powstała rysa. Czy jeśli pobiore z internetu XP SP3 będzie legalne i będe mógł aktywować windowsa?

 

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc później...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że powinieneś szukać instalatora XP z SP2, a potem samemu doinstalować SP3, ale mogę się mylić - bądź co bądź, SP3 to darmowy zbiór poprawek, ale nie jestem pewien, czy Twój kod aktywacyjny by zadziałał na instalatorze od razu wyposażonym w SP3.

 

Jeśli pobrałbyś odpowiedni instalator, to wydaje mi się, że powinno być wszystko OK ze względów prawnych, bo np. oryginalną płytę z Windowsem, instrukcję czy też naklejkę licencyjną masz (tzn. mam taką nadzieję, że masz to wszystko ;))... a jeśli by były problemy z aktywacją, można by wtedy zadzwonić do Microsoftu.

 

Tę ostatnią opcję - telefon do MS - zresztą polecam Ci najbardziej, tam powinni udzielić pełnej odpowiedzi - kilka razy z nimi rozmawiałem i oprócz jednego przypadku, trafiali się naprawdę ogarnięci ludzie.

 

Telefon do działu obsługi Klienta:
801 802 000 lub 22 594 19 99
(w godzinach 9.00-18.00 w dni robocze)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.