x-kom hosting

Włącznik power i restart

marcin1197
utworzono
utworzono

Chciał bym je zmienić,ale nie wiem jaki by był potrzebny.Taki co się raz wciśnie i zostaje w tej pozycji(włączony)?Czy taki co się raz wciśnie,włącza się i z powrotem się wyłącza :lol: Rozumiecie? :)

Adamcior
komentarz
komentarz
Chciał bym je zmienić,ale nie wiem jaki by był potrzebny.Taki co się raz wciśnie i zostaje w tej pozycji(włączony)?Czy taki co się raz wciśnie,włącza się i z powrotem się wyłącza :lol: Rozumiecie? :)

niezbyt ;] ... rozwiń swoj problem bardziej , i w jakim celu chcesz je zmienic ?

swirek
komentarz
komentarz

Chyba wiem o co Ci chodzi. Wylaczniki, o ktorych mowisz tylko zwieraja na krotko styki na plycie głownej. Potrzebne takie, ktore robia "klik" i wracaja do pozycji wyjsciowej. W rzeczywistosci mozna wlaczac lub resetowac komputer nawet srubokretem zwierajac odpowiednie piny (sa podpisane) na plycie ;). Na starym kompie mialem ustawienie w BIOSie zeby komp wlaczal sie za przycisnieciem dowolnego klawisza na klawiaturze. :)

marcin1197
komentarz
komentarz

O to mi chodziło :) A wystarczy taki zwykły za 1 zł? :D czy to muszą być jakieś lepsze?

Foq66
komentarz
komentarz

Jaki chcesz,moze byc za 1zł (jak sa takie)

swirek
komentarz
komentarz

Cena nie gra roli, jak mowilem wystarczy tylko zwarcie stykow. Jednak mysle, ze troche drozszy bedzie po prostu dluzej dzialal. Bedzie z lepszych materialow.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.