x-kom hosting

Monitor max 900 zł

WIRUS
utworzono
utworzono

Witam. Chce zakupić nowy monitorek min. 19" max 900zł. Mile widziane byłoby 22".

Proszę pomóżcie bo mam problem :(

Zastanawiałem sie nad tym LG:

LG 22" LCD L225WS-SF http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_22_lcd_l...352.326438.html

Jednak czytałem ze tańsze 22" są do niczego. Jezeli tak, to jaka 19" byla by dobra.

WIRUS
komentarz
komentarz

Ciągnie mnie do 22". Opłaca sie kupować taki monitor w tej cenie. Jeżeli tak to jaki ?? I co sadzicie o tym LG co podałem.

Sonido
komentarz
komentarz

Wersja 226BW od Smsunga ma lepsze parametry (odświeżanie 2 ms, a 223BW - 5 ms) i ten bym Ci polecił, jeżeli możesz dołożyć trochę kasy. Znajdziesz go już za niecały tysiąc.

Ayagami
komentarz
komentarz

Na ceneo znajdziesz samsung 2232Bw za niecały 1000. Sam mam taki monitorek i sobie chwalę.

adas_milik
komentarz
komentarz

A ja zdecydowanie polecalbym tego LG po pierwsze bo sam mam i jest bardzo dobrze.

Drugi powod to 30dniowa gwarancja na pojedyncze martwe pixele, wymieniaja bez problemu nie tak u konkurencji ze musi znalezc sie ich kilka sztuk.

Sonido
komentarz
komentarz
A ja zdecydowanie polecalbym tego LG po pierwsze bo sam mam i jest bardzo dobrze.

Drugi powod to 30dniowa gwarancja na pojedyncze martwe pixele, wymieniaja bez problemu nie tak u konkurencji ze musi znalezc sie ich kilka sztuk.

Noo to jest argument i skoro Adas mowi, że dobrze się sprawuje to może jednak LG kupisz.

albo Samsung 226BW ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.