x-kom hosting

"Naciśnij aby uruchomić instalację z cd/DVD..." i na tym się zawiesza

pawelq65
utworzono
utworzono

Witam

Podczas instalacji systemu windows 7, gdy przy uruchomienu komputera wkładam bootowalną płytę, komputer ją odczytuje natomiast zawiesza się po wciśnięciu klawisza, aby instalacja ruszyła.

Gdy uruchomię system windows 8 na tym komputerze i wtedy z poziomu mojego komputera zaczynam instalację windowsa 7, po restarcie zawiesza się zaraz po starcie instalatora systemu windows. Kilka płyt itd., linux normalnie się bootuje(live cd)

bolek1960
komentarz
komentarz

Trefny obraz systemu moim zdaniem.

Nie masz oryginalnego obrazu żeby sprawdzić?

bo to że źle zrobiony to raczej wykluczam skoro potrafisz zrobić Linuksa to i Windowsa też.

pawelq65
komentarz
komentarz

no, ale próbowałem kilkoma płytami, ponadto płyta ta działała już na innych komputerach.

bolek1960
komentarz
komentarz

Tak jak pisałem pożycz nośnik oryginalny fabryczny bo to moim zdaniem jego wina.

Płyt możesz zużyć i 100 jak jest zły obraz to na żadnej nie pójdzie i tyle na USB też nie pójdzie.

pawelq65
komentarz
komentarz

a jak nie płyta to co to może być?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.