x-kom hosting

Problem z NET framework 3.5

Maciex601
utworzono
utworzono

Witam! mam problem z instalacją NET framework 3.5 próbowałem już chyba wszystkiego zaczynając od instalacji poprzez oryginalny plik ze strony microsoft, instalacja poprzez grę która wymaga tego programu,zrobiłem wszystkie aktualizacje systemu, próbowałem go włączyć w funkcjach systemu, próbowałem instalować nowszą wersje tego programu jednakże wyskakuje mi komunikat, że "Wersja programu zainstalowana na komputerze jest aktualna lub nowsza" jednakże gdy chcę zagrać w fife 14 to nakazuje mi zainstalować NET framework 3.5. Fifa przed reinstalacją systemu działała bez problemu. 

Gdy już włączę instalacje systemu z jakiegokolwiek źródła, to "instalacja" zatrzymuje się przy opcji "pobieranie wymaganych plików" czekam z około 10 minut po czym wyskakuje ten komunikat:
***Dodam screen w załączniku***


Dodam jeszcze że mój aktualny system to windows 8.1, około tygodnia temu miałem widnows 7 na którym wszystko działało pięknie a przed Windowsem 7 właśnie miałem tego windowsa 8.1 którego zaaktualizowałem do windowsa 10 i też wszystko działało. Próbowałem już zrobić formata na nowo i nic z tego, dalej ten sam problem. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić? z góry dziękuję za wszelką pomoc

eheee.png

nitro07
komentarz
komentarz

Spróbuj skorzystać z instalatora w wersji offline .net 3.5 Offline

Maciex601
komentarz
komentarz

Gdy otwieram ten instalator, to wyskakuje mimo wszystko pobieranie online 

omg.png

bolek1960
komentarz
komentarz

Pew

11 godzin temu, Maciex601 napisał:


Gdy już włączę instalacje systemu z jakiegokolwiek źródła,

 

Pewnie piracik i stąd problemy.

Źródło legalnego Windows 8.1 jest tylko jedno-Microsoft ale to sporo kosztuje.

Przecież Windows 8.1 jak i W7 mają już zintegrowany Net 3.5.

Maciex601
komentarz
komentarz

Windows był pobierany ze strony Microsoft ponieważ oryginalny dysk gdzieś posiałem. System pobrany z oficjalnej strony aktywowany kluczem. 
Niby mają, ale jak widać u mnie niestety jest coś nie tak. 

bolek1960
komentarz
komentarz

Bo strona MS z obrazem systemu po to jest żeby z niej pobrać najnowszą wersję.

Windows Update też nie daje rady?

Maciex601
komentarz
komentarz

Windows Update też niestety nie daje rady 

jacekzw
komentarz
komentarz (edytowane)

Wpisz w wierszu polecenia sfc /scannow i naciśnij Enter(uruchom oczywiście jako administrator).Windows Update napraw systemowym wyszukiwaniem problemów a następnie Windows Update Diagnostic.Może to coś pomoże?!

Edytowane przez jacekzw
  • 10 miesięcy później...
jacekzw
komentarz
komentarz

Programy->Programy i funkcje->Włącz lub wyłącz funkcje systemu windows i tam zaptaszkować .Net framework...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.