x-kom hosting

windows 8.1, szkodliwy software

machire098
utworzono
utworzono

Witam, mam następujący problem. Na komputerze szkolnym przypadkowo zainstalowałem jakąś aplikacje z "dodatkami" tyle, że to nie byle jakie dodatki, bo jakieś chińskie,niemieckie,rosyjskie aplikacje, które przeniosły się na resztę użytowników tego komputera. Próbowałem za pomocą odinstalowania ale nie da się wszystkiego odinstalowac. Dodatkowo odinstalowało mi wszystkie przeglądarki oprócz IE. A na IE mimo dobrego połączenia z internetem nie łaczy się z żadną stroną, w pingach w cmd rowniez nic nie pokazuje, jakby nie było  połączenia internetu lecz jest poprawne. Teraz głowne pytanie, czym to "naprawie", bo chciałbym żeby obyło się bez formata, combofix? Podajcie jakieś programy które pomogą wywalić ten cały syf.

bolek1960
komentarz
komentarz

Możesz spróbować Adwcleaner ale w skrajnych wypadkach system może się posypać, w skrajnych ale może.

Tak więc zrób kopię ważnych plików.

AdwCleaner

jacekzw
komentarz
komentarz

Jeżeli Ci zainstalowało jakieś programy przekierowujące,to nie ma pewności,że coś pomoże.Ale jeżeli nie,to przeskanuj kompa programami:

1.Spyware Terminator

2.Spy Hunter

3.Spyware Blaster

4.Spybot Search&Destroy

->Zacznij od Spy Hunter->wygodny i prosty oraz profesjonalny!!!

;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.