x-kom hosting

Problem przy formatowaniu.

Naffed
utworzono
utworzono

Witam, jako, że nie mam płyty windowsa, poszukałem na internecie czy jest sposób zrobienia tego bez płyty, jednak wyskakuje mi, że brakuje jakiś plików. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego, albo jest jakiś inny sposób na format bez płyty?

ddwdw.png

dwwdwd.png

Youki
komentarz
komentarz

ISO z systemem z którego można sformatować dysk i zainstalować system można pobrać ze strony Microsoftu.

Naffed
komentarz
komentarz

czyli do tego potrzebuje jakiegoś nośnika USB typu pendrive ?

bolek1960
komentarz
komentarz

Tak potrzebujesz płyty dvd albo pendrive usb2.0.

Ale przede wszystkim potrzebujesz licencji na system, po drugie Windowsa instaluje się poprawnie poprzez uruchomienie

komputera z nośnika z systemem a nie z poziomu działającego systemu jak próbujesz to zrobić.

Naffed
komentarz
komentarz
8 godzin temu, bolek1960 napisał:

Tak potrzebujesz płyty dvd albo pendrive usb2.0.

Ale przede wszystkim potrzebujesz licencji na system, po drugie Windowsa instaluje się poprawnie poprzez uruchomienie

komputera z nośnika z systemem a nie z poziomu działającego systemu jak próbujesz to zrobić.

Nie mam licencji :beksa:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.