x-kom hosting

Motorola Moto E - rozbity ekran

Hemulen
utworzono
utworzono

Moja córka rozbiła ostatnio nieszczęśliwie ekran do telefonu Motorola Moto E i - choć wszystko zdaje się działać ok - nie wygląda to oczywiście zbyt dobrze. Kiedy zapytałem o naprawę w jednym sklepie, sprzedawca wspomniał o kwocie 150 zł, czym zniechęcił mnie, tym bardziej, że na Allegro widziałem ekrany do tego telefonu od 30 zł (rozumiem, że to to - http://allegro.pl/ekran-szybka-lcd-szklo-motorola-moto-e-xt1021-i6309393274.html ?). I tutaj moje pytanie, ile powinna kosztować taka naprawa (razem z samym ekranem), gdzie można jej dokonać (mieszkam w Krakowie) i czy, ewentualnie, jako kompletny laik będę w stanie zainstalować ekran sam, jeśli zakupię go na Allegro? Będę wdzięczy za odpowiedzi i sugestie.

piku
komentarz
komentarz

Ze współczesną elektroniką jest tak że to zabawki jednorazowe (chodzi tylko o sprzedaż i zarabianie $$$). Stąd ceny napraw są tak wysokie i nieopłacalne (koledze za naprawę obiektywu w kompakcie żądali w serwisie 800zł a było to tylko zablokowanie mechanizmu). Musisz poszukać elektronika lub serwisu, który się podejmie takiego zadania. Oczywiście taniej będzie zrobić z powierzonymi częściami. W domu raczej się nie uda bez odpowiedniego sprzętu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.