x-kom hosting

Zmiana adresu IP w UPC

lapifors
utworzono
utworzono

Witam. 

Znacie może jakiś sposób żeby zmienić stały adres IP w UPC ? A chodzi mi o to, że gdy zakładam nowe konto na fb to z automatu wywala mi weryfikację telefoniczną, a ja mam numer telefonu już użyty do weryfikacji na moim głównym koncie na fb. Takiego problemu nie ma gdy założę nowe konto przez internet komórkowy w PLAY, tam mogę nawet 20 kont założyć i żadnej weryfikacji nie ma. Tak więc chcę zmienić IP na UPC, żeby Facebook nie żądał ode mnie numeru telefonu za każdym razem, gdy założę konto. Miesiąc temu założyłem 10 kont na fb, oczywiście na tym IP UPC i na KAŻDE konto przyszła weryfikacja telefoniczna. Mnie to już wkurza:/ (robię nowe konta po to, żeby np. kogoś sprawdzić, głosować w konkursach na like itp.)

Jeśli da się zmienić jakoś IP na UPC (router UBEE) to był bym wdzięczny za każdą podpowiedź :D

Jeśli nie da się zmienić, to czy może znacie jakieś stronki, VPN czy programy do zmiany IP, ale takie, żeby FB je akceptował bez żadnych weryfikacji ? (już próbowałem darmowe proxy, CyberGhost oraz Tor - na każdym jest weryfikacja)

Dzięki za odpowiedzi :D 

politolog
komentarz
komentarz
10 minut temu, lapifors napisał:

Jeśli da się zmienić jakoś IP na UPC (router UBEE) to był bym wdzięczny za każdą podpowiedź 

Zaloguj się do tego routera i sprawdz czy masz opcję DHCP Release .

  • Dobra wypowiedź 1
lapifors
komentarz
komentarz
5 minut temu, politolog napisał:

Zaloguj się do tego routera i sprawdz czy masz opcję DHCP Release .

 

Nie mam takiej opcji, jest tylko "WAN IP Renew" ale już to próbowałem i nie pomaga - mam dalej takie samo IP

fffff.PNG

politolog
komentarz
komentarz
2 minuty temu, lapifors napisał:

Nie mam takiej opcji, jest tylko "WAN IP Renew" ale już to próbowałem i nie pomaga - mam dalej takie samo IP

Jest jeszcze program HideIP ale nie polecam bo bardzo ,, muli łącze ,, . I zostaje ci opcja kupna routera xDSL . 

  • Dobra wypowiedź 1
lapifors
komentarz
komentarz
Teraz, politolog napisał:

Jest jeszcze program HideIP ale nie polecam bo bardzo ,, muli łącze ,, . I zostaje ci opcja kupna routera xDSL . 

 

"mulenie łącza" to mi bez różnicy, bo w sumie bym tylko odpalił ten program po to, żeby założyć pocztę + nowe konto na FB. Ale Facebook nie będzie wywalał żadnych weryfikacji jak założę konto pod HideIP ?

politolog
komentarz
komentarz
Teraz, lapifors napisał:

"mulenie łącza" to mi bez różnicy, bo w sumie bym tylko odpalił ten program po to, żeby założyć pocztę + nowe konto na FB. Ale Facebook nie będzie wywalał żadnych weryfikacji jak założę konto pod HideIP ?

Będzie robiło różnicę bo internet zwolni do poziomu sowieckiej  doktryny wojennej . Wspomniałem tylko o tym , ten program  ukrywa twoje prawdziwe IP tylko tyle . 

  • Dobra wypowiedź 1
lapifors
komentarz
komentarz
Teraz, politolog napisał:

Będzie robiło różnicę bo internet zwolni do poziomu sowieckiej  doktryny wojennej . Wspomniałem tylko o tym , ten program  ukrywa twoje prawdziwe IP tylko tyle . 

A ok rozumiem, ale niestety, nie ja zarządzam tym, jaki router będzie stał u mnie w domu, ja tylko zarządzam routerem od strony konfiguracyjnej, więc kupno nowego routera odpada :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.