x-kom hosting

LCD 19" LG czy Samsung do 740 zł

adamo1983
utworzono
utworzono

Witam

Chcę kupić monitor LCD 19" panoramiczny, mam ograniczone środki +/- 700 zł, waham się między dwoma modelami: Samsung 19" LCD SM 931BW i LG 19" LCD L196WTQ-SF.

Mają podobne parametry, Samsung ma atrakcyjniejszy design, jest droższy (ale czy lepszy?). Za to na temat LG wiele dobrego słyszałem na tym forum - czy i w tym wypadku LG ma przewagę nad konkurencją?

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.

Kosmoj
komentarz
komentarz

ja mam LG od 7 lat i sobie chwale;) jak narazie 0problemow;) samsungi tez nie sa zlymi monitorami...;P ciezki wybor;P ale ja jestem za LG

Sonido
komentarz
komentarz

A ja jestem za Samsungiem. Znajomy ma model 940BW i bardzo sobie chwali. Parametry mają podobne, z tym, że w 931BW jest inna ramka.

Walkman
komentarz
komentarz

ja też mam samsunga od 5 lat Lcd SyncMastera 152s(15cali) i 0 problemów

adas_milik
komentarz
komentarz

Trudny wybor ale jest jeden bardzo wazny powod zeby wybrac LG akcja punkt honoru. Mozesz wymienic monitor wciagu 30dni i to juz przy jednym bad pixelu!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.