x-kom hosting

Internet

Czysiu
utworzono
utworzono

Siemanko mam pytanko za jakis miesiąc dwa przeprowadzam sie za miasto ok 20-25km i mam zamiar kupix Xone mam tak okolo 100-300 metrów od domu maszt czy jak to sie nazywa (zdj w załączniku) i pytanie czy na LTE Orange da rade pograć w fifke,nba na xboxie bez problemu? 

Screenshot 2016-10-04 18-06-52.jpg

politolog
komentarz
komentarz
6 minut temu, Czysiu napisał:

na LTE Orange da rade pograć w fifke,nba na xboxie bez problemu? 

Będą problemy np skaczący PING  , LTE do grania niezbyt się nadaje . 

Czysiu
komentarz
komentarz
3 minuty temu, politolog napisał:

Będą problemy np skaczący PING  , LTE do grania niezbyt się nadaje . 

A nie koniecznie LTE orange/tmobile bo stosunkowo najblizej mam nadajnik od tmobile ~10km

politolog
komentarz
komentarz
Teraz, Czysiu napisał:

A nie koniecznie LTE orange/tmobile bo stosunkowo najblizej mam nadajnik od tmobile ~10km

Do grania najbardziej przydaje się kabel . Gdy go nie ma , radiówka w ostateczności ( sieć lokalna z nadajnikiem ) LTE , wszelkie Playe , T-Mobile na samym końcu . 

gj88
komentarz
komentarz
3 godziny temu, politolog napisał:

Będą problemy np skaczący PING  , LTE do grania niezbyt się nadaje . 

No serio? A uzywałes, że tak wypisujesz?? Bo mam wrażenie, że mylisz LTE z typowa radiówka.

politolog
komentarz
komentarz
Teraz, gj88 napisał:

No serio? A uzywałes, że tak wypisujesz?? Bo mam wrażenie, że mylisz LTE z typowa radiówka.

Byłem u kolegi który miał lokalną radiówkę i mu pomagałem w tym temacie ( firma HardSoft jak chcesz sprawdzić ) 

gj88
komentarz
komentarz
11 minut temu, politolog napisał:

Byłem u kolegi który miał lokalną radiówkę i mu pomagałem w tym temacie ( firma HardSoft jak chcesz sprawdzić ) 

Ciesze sie, ale czy używałes wogóle LTE na zasadzie router z modemem LTE podłączony do komputera kablem i czy grałes na tym w cokolwiek chodzby LoL czy CS GO?

Pomagałem koledze ustawić router do Playa LTE , żeby mógł pograć w CS GO . 

Twoje Spamowanie nagradzam ostrzeżeniem . NIC nie wnosi do Tematu //politolog . 

Czysiu
komentarz
komentarz

Mieszkając blisko nadajnika mysle ze dam rade pograć w jakąs fifke czy nba na XONE nie powinienemn miec jakos wysokiego pingu najwyzej dokupie lepszą antene i podłacze powinno pomoc :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.