x-kom hosting

Ktora Nokia lepsza? w Mix Plusie

kamilze
utworzono
utworzono (edytowane)

Z okazji ze konczy mi sie umowa z MixPlusem mysle nad jej przedluzeniem i wzieciem jakiegos nowego telefonu . Zastanawiam sie nad Nokiami : 3110 clasic , 6151 , i 3500 . I wlasnie niewiem ktora wybrac, chodzi mi przede wszystkim o muzyke ( zeby glosno grala na glosniku ) , filmy ( zebym mogl ogladac na calym ekranie ) , grach ( 3D ) , w miare dobrej bateri i szybkosci dzialania . Jaką polecacie ?? a moze jakis inny telefon?? Czekam na wasza pomoc. Aha chodzi mi o 30 doladowan i zeby cena nie przekroczyla 200-220 zlotych .

!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

nie patrze na cena ale mowie jakie sa fajne nokie: 5300 (bardzo fajny muzyczny telefon z glosnym glosnikiem duzy wyswietlcz gry 3d ale filmow w formacie innym niz 3gp nie poogladasz, ale to naprawde baaardzo fajny telefonik ale jak bedziesz intesywnie sluchac mozyki to codziennie wieczorem bedziesz ladowac baterie) lub 6300 ( ten aktualnie mam i jestem zadowolony praktycznie to samo co 5300 ale tnszy, mniejszy lepszy aparat lepsza bateria podobo odtwarza mp4 nie sprawdzalem jeszcze i poza przyciskami muzycznym i tym c wymienilem wczesniej ma wszystko to samo co 5300 ) oba telefony sa baaardzo fajne i pewnie ci powiedza ze jest mala roznica miedzy 5200 a 5300 i zebys wzial 5200 bo tansza ale to nie prawda, jest ogrooomna roznica, moj kolega teraz placze ze wiol 5200 a nie 5300 jest owiele mniejszy ekranik i wiele innych

kszyhu87
komentarz
komentarz

6151,3500,3110 (bardzo podobne funkcje)

moim zdaniem kwestia indywidualna.

wziąłbym chyba 3500 :-)

a tak ogólnie to nie ma ciekawych telefonów w plusie.

SleepWell
komentarz
komentarz

polecam N73

kamilze
komentarz
komentarz

n73 nie wchodzi wgre bo za drogi . To moze poleci mi jakis inny telefon w mixie?? moze byc PLAY , ERA itp. Tylko zeby byl w mixie za 30 zl na miesiac .

borysek
komentarz
komentarz

to bardzo podobne telefony, sam mam 3110Classic i jestem w 100% zadowolony, ma wszystko czego wymagam do tego ładnie i stylowo wygląda

3500 to prawie to samo tylko ma aparat 2mpx a 3110 ma 1.3mpx

Gość
komentarz
komentarz

Napisz, co masz do wyboru, to się coś wybierze.

kamilze
komentarz
komentarz

Mam okolo 350 zl na kupno telefonu. Mysle nad jakąś nokią z symbianem bo strasznie mi sie on podoba ( mialem kiedys 6600 ) . Zalezy mi na mixie za 30 zł , lub jakims tanim abonamentem . Doradzicie jakis telefon , bo niewiem jaki wziosc a konczy wlasnie mi sie umowa w Mixplus.

borysek
komentarz
komentarz

moim zdaniemnajlepiej brać telefon w abonamencie Playa mają chyba tam najlepszą ofertę jeśli chodzi o telefony a darmowych minut też niemało ;)http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament...lajt/index.html

do tego w miarę tanie telefony, era też ma dobre oferty ale dość drogie telefony a w abonamencie 30zł w playu nokię 3110C powinieneś kupić za 1zł

era też ma niezłe ceny a do tego więcej modeli telefonów np

nokia 6300 370zł w abonamencie 30zł

kamilze
komentarz
komentarz

Tylko ze ta nokia3110 ma maly wyswietlacz , i dlatego jej juz niechce. Teraz szukam fona z symbianem , szybkim procesorem , zeby nie przycinala , z karta pamieci , glosnym glosnikiem , i aparatem min. 1,3 . Tylko ze nic takiego nie umiem znalesc .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.