x-kom hosting

Który Internet na tą lokalizację ?

Joe Johnson
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej !

 Zgłębiłem już trochę tajniki wiedzy ale nie wystarczająco by nie podpytać jeszcze mądrzejszych ode mnie :) 

 

Wg tej strony: http://beta.btsearch.pl/ , ustawiając dane wyszukania: UKE, LTE, 800/1800 do mojego domu najbliżej mają: T-Mobile - 0,23km i AERO 2, SFERIA - 0,32km. Obecnie używam LTE PLUS, do którego mam 3,7km. Jedyną opcją prócz LTE niestety jest neostrada na starych kablach miedzianych. Internet potrzebuję do grania w 1 max 2 gry multplayer jak popularny LoL czy CS. Nie gram zawodowo.  Co byście polecili ?

 

P.S Szukam też telewizji w pakiecie i telefonu na najmniejszym abonamencie. Czy uwzględniając te dane polecicie jeszcze jakąś ofertę w styul "albo" ? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Neostrada jest zła ?

Joe Johnson
komentarz
komentarz
2 godziny temu, MasterYoghourt napisał:

Neostrada jest zła ?

Nie korzystałem 

politolog
komentarz
komentarz
19 godzin temu, Joe Johnson napisał:

niestety jest neostrada na starych kablach miedzianych

Do grania to się NIE nadaje w takiej konfiguracji . 

19 godzin temu, Joe Johnson napisał:

P.S Szukam też telewizji w pakiecie i telefonu na najmniejszym abonamencie. Czy uwzględniając te dane polecicie jeszcze jakąś ofertę w styul "albo" ?

A pytałeś w Cyfrowym Polsacie ? 

gj88
komentarz
komentarz
6 godzin temu, politolog napisał:

A pytałeś w Cyfrowym Polsacie ? 

nc+ oprócz telewizji tez oferuje telefon plus internet mobilny.

Joe Johnson
komentarz
komentarz
5 godzin temu, politolog napisał:

Do grania to się NIE nadaje w takiej konfiguracji . 

A pytałeś w Cyfrowym Polsacie ? 

 

Tak jasne. Jak wspomniałem mam w tej chwili Internet LTE i TV w ich pakiecie. Niestety nie ja zamawiałem. Używamy przenośnego routera Huawei - tragedia. Łącze nie sięga na cały dom - tylko przy PC przy którym się znajduje. Odnotowuje częste spadki prędkości i CIĄGŁE straty pakietów w grze. Swego czasu miałem dostęp przetestować Livebox. w opcji Wi- FI - brak utraty pakietów. Sam download mniejszy ale można grać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.