x-kom hosting

Telefon do 500zł

TELEFON  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z nich wybra????

    • SONY W850i
      8
    • Nokia N73
      15
    • Nokia E50
      2
    • Nokia 3250
      1


martin6230i
utworzono
utworzono

Witam! Niebawem będę zmieniał fona i zastanawiam się na jakiego. Najpierw używałem 6230i, potem, N70, byłem w miare zadowolony, teraz używam W810i i również jestem zadowolony (po za tym że jest strasznie cichy). Lecz ja często zmieniam fony i nadszedł czas na zmiany... Od razu mówię ze K800i odpada, tak samo jak N90, 6233, d900 oraz nokia 5300.

Jeżeli ktoś mógł by się wypowiedzieć (tzn. miał z nim styczność) na temat któregoś z fonów z ankiety będę wdzięczny.... Dla mnie liczy: bateria, głośność mp3, karta itp. Chyba że macie inne propozycje do 500zł...

Dodam że głosując w ankiecie proszę wziąć również pod uwagę ceny za które idzie dostać dany telefon...

Gość
komentarz
komentarz

miałem n73 nokia fajna lecz bateria szybko znika bo ma duzy wyświetlacz, robi ładne zdjęcia itp polecam telefonik

e50 miąłem krotko trzyma bateria bylem średnio zadowolony

se 850i telefonu nie miałem ale myślę ze jest taki jak w810i miałem i nie polecam zresztą sam go miałeś:)

nokia 3250 oj to już nie wiem

wiec zostaje do polecenia n73:) ale rob jak uważasz

Kamzilla
komentarz
komentarz

n73 nie chce mi się pisać dlaczego z n73 vs E50 wygrywa n73 robi lepsze zdjecia itp.

martin6230i
komentarz
komentarz

popatrzałem i przekreśliłem E50 oraz 3250

pozostaje N73 (droższa) oraz W850

N73

-jest droższa

-ma aparat 3.15MPX

-symbian (bardziej minus chyba, wiem bo miałem N70)

-gorzej trzyma bateria (minimalna różnica, duży wyświetlacz)

W850i

-fajny wygląd (n73 ma taki typowy)

-tańszy (duży plus)

Nie wiem który jest głośniejszy, a wy który byście wybrali?

Kamzilla
komentarz
komentarz

n73 ma głośniki stereo jeżeli dobrze pamiętam i przyzwoicie gra :)

martin6230i
komentarz
komentarz

no dobra skreśliłem właśnie z listy w850i bo to jest praktycznie to samo co w810i, identyczne parametry....

n73 trochę droga jest, ale już fajny sprzęt, tylko czy ona głośno gra????

Może ktoś zna jakiś model w podobnej cenie o fajnych funkcjach (do 500zł)

Foq66
komentarz
komentarz

W n73 te głośniki grają super, zdjęcia też robi dobre ale gdzie ty znajdziesz n73 za 500zł??

martin6230i
komentarz
komentarz

w tym już mój interes, a jestem człowiekiem przedsiębiorczym i nie będe mial z tym problemu :D

jakie są jeszcze przyzwoite modele do ok.500zł?

kszyhu87
komentarz
komentarz

sposród tych telefonów co podałeś N73 najlepsza. Sam ja miałem kupywać jak chodziła jeszcze po 800zł ale zdecydowałem się na SPV e650.

n-ki do 500zł --> http://allegro.pl/search.php?string=n73&am...o=500&buy=1

martin6230i
komentarz
komentarz

enke to już sobie sam znajdę :D

dzięki wielkie

spv fajny, ale spv (firma) krótko bateria trzyma i aparat tylko 2mpx, ale dzięki za propozycje

może jeszcze coś się znajdzie....

borysek
komentarz
komentarz

z tych co podałeś to oczywiście nokia N73 ale możesz jeszcze wziąć pod uwagę następujące modele:

nokia 6280

nokia 6300

nokia 7373 ( jeśli przedkładasz wygląd nad funkcje ;P )

ewentualnie coś z serii Classic ze względu na długo trzymającą baterię ( przynajmniej w mojej 3110 przy normalnym użytkowaniu trzyma 9-11 dni a jak nic nie robię to nawet do 14 dni ;) )

alternatywą także może być zakup używanej N91

  • 4 tygodnie później...
Walkman
komentarz
komentarz

W850i po zmianie akustyki jest bardzo głosny i wogule ekstra , aparat i wszystko też cacy i jaki ładny , miałem go już ale sie zgubił mi :(

  • 3 tygodnie później...
ivann2
komentarz
komentarz

ja polecam se w850

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.