x-kom hosting

Forumowe Gadżety

cusek
utworzono
utworzono

Witajcie!

Chciałem się zapytać czy mamy jakiś forum owe gadżety np. smycze podkładki itd.?? :blink:

Chętnie nabył bym takie coś.

A jeśli nie to czy planujemy zrobić? :P

Zarov
komentarz
komentarz

Nie mamy i nic nie wiadomo mi by coś takiego było planowane.

Ciesz się że nie jestem już modem bo bym Ci ciachnął z warnem ten za długi podpis.

cusek
komentarz
komentarz
Nie mamy i nic nie wiadomo mi by coś takiego było planowane.

Szkoda bo takie coś rozwija forum.

Podpis nigdzie nie ma ograniczenia:) Powinno być to ustalone z góry.

Zrobiłem to specjalnie aby pokazać błąd.

ciaciama
komentarz
komentarz

3.2. Podpis nie powinien zajmować więcej niż 9 linijek tekstu.

Podpis nigdzie nie ma ograniczenia:) Powinno być to ustalone z góry.

Zrobiłem to specjalnie aby pokazać błąd.

lol

Czytałeś regulamin?

A co do gadżetów to fajna by była sprawa.

cusek
komentarz
komentarz
lol

Czytałeś regulamin?

Upss nie doczytanie:) Ale powinno być ograniczenie w systemie forum.

To może podrzućcie jakieś projekty smyczy, nadruków na kubki??

Gość
komentarz
komentarz
Upss nie doczytanie:) Ale powinno być ograniczenie w systemie forum.
To może jeszcze powinien być filtr na nieużywanie wulgarnych wyrazów, taki, który rozpoznawałby, czy dany post jest przydatny i taki, który sam usuwałby i dawał warny użytkownikom, który proszą o plusy?

Nie, od tego jest regulamin.

Możesz sobie wydrukować i nakleić na kubek.

http://www.forumpc.pl/style_images/ma_envy/ma_logo_back.png

cusek
komentarz
komentarz
To może jeszcze powinien być filtr na nieużywanie wulgarnych wyrazów, taki, który rozpoznawałby, czy dany post jest przydatny i taki, który sam usuwałby i dawał warny użytkownikom, który proszą o plusy?

Nie, od tego jest regulamin.

To że masz 400 postów nie znaczy że możesz mnie gnoić sory ale nie dam się.

Wiem, że w tych systemach da się to zrobić a z tym filtrem wulgarnych słów to się dużo nie pomyliłeś.

Możesz sobie wydrukować i nakleić na kubek.

http://www.forumpc.pl/style_images/ma_envy/ma_logo_back.png

Nie każe ci tego kupować według mnie to dobry pomysł żeby rozkręcić to forum. Siedzę już tym troszkę i widzę że to wiele daje zarejestruj się Mitsumaniaki(nie robie reklamy daję przykład) i zobacz ile tam jest postów dziennie itd. A również mają swoje gadżety.

I na przyszłość nie jesteś tu modem:)

Zarov
komentarz
komentarz

Dobrze, dobrze już dzieci. Od awantur tu jestem ja. Poczekaj aż Bizon się na ten temat wypowie, nie wiem jak ma to rozkręcić forum...

Gość
komentarz
komentarz

-----------------------------------0fftopic-----------------------------------

To że masz 400 postów nie znaczy że możesz mnie gnoić sory ale nie dam się.

Wiem, że w tych systemach da się to zrobić a z tym filtrem wulgarnych słów to się dużo nie pomyliłeś.

Nie gnoję, wyrażam swoje zdanie. A z tym filtrem - wiem, że można coś takiego zrobić. Ale należy przestrzegać regulaminu i tyle...
I na przyszłość nie jesteś tu modem:)
Nie jestem modem, a jakbym był, to mógłbym po tobie jeździć? Ciekawe podejście...
Dobrze, dobrze już dzieci.
Nie ma to jak wypowiedź moda.

-----------------------------------0fftopic-----------------------------------

Nie każe ci tego kupować według mnie to dobry pomysł żeby rozkręcić to forum. Siedzę już tym troszkę i widzę że to wiele daje zarejestruj się Mitsumaniaki(nie robie reklamy daję przykład) i zobacz ile tam jest postów dziennie itd. A również mają swoje gadżety.
Tak... ale co mają kubki z logiem do życia forum? Dla mnie mało, mnie to do niczego nie przekona, co najwyżej uznałbym, że forum jest robione 'z rozmachem'.
cusek
komentarz
komentarz
Poczekaj aż Bizon się na ten temat wypowie, nie wiem jak ma to rozkręcić forum...

Marketing całej sprawy jest bardzo prosty. Powiedziałbym nawet dziecinnie prosty.

Widzieliście auto po obklejane rożnymi reklamami czy ludzi z firmowymi koszulkami??

Czy nigdy nie zapamiętaliście adresu z takiej reklamy i przyszliście do domu i z czystej ciekawości wpisaliście go do okienka przeglądarki???

Nie wiem jak wy ale ja tak mam często. Osoba wchodząca na te forum z ciekawości sprawdza co to jest i jeśli kiedy ma problem to wbija i pisze właśnie tu, przy okazji podaje kolegą adres bo coś ciekawego tu znalazło i maszyna się kręci:)

Dobra Jack nie kłucę się tu bo to nie o to chodzi.

Z kubkami sprawa wygląda tak samo jak z smyczami czy koszulkami tylko jeśli używamy ich np. w pracy chociaż w domu też spełniają swoją role. W końcu nie żyjemy w obozie.

Gość
komentarz
komentarz
Czy nigdy nie zapamiętaliście adresu z takiej reklamy i przyszliście do domu i z czystej ciekawości wpisaliście go do okienka przeglądarki???

Nie :lol: :lol: :lol:

Jedynie co to ewentualnie można by zrobić smycze i koszulki, ale najpierw trzebyby pozbierać chętnych...

Zresztą nie odzywam sie bo puki co to mam dziure budżetową :lol:

cusek
komentarz
komentarz
Jedynie co to ewentualnie można by zrobić smycze i koszulki, ale najpierw trzebyby pozbierać chętnych...

Zresztą nie odzywam sie bo puki co to mam dziure budżetową laugh.gif

No myślałem na razie nad smyczą i podkładką pod mysz??

necik
komentarz
komentarz

Aktualnie nie posiadamy gadżetów z logo ForumPC.pl

Możliwe że w przyszłości wprowadzimy takie upominki.

cusek
komentarz
komentarz
Możliwe że w przyszłości wprowadzimy takie upominki.

Nie mówie o upominkach tylko chodzi o to żeby kupił sobie każdy kto chce.

bizon11
komentarz
komentarz
Nie mówie o upominkach tylko chodzi o to żeby kupił sobie każdy kto chce.

Z doświadczenia wiem że większość osób co zaczyna o tym pisać i domaga się tego i tak nie kupi takiego gadżetu...

Cóż wszystko musi się opłacać a żeby się opłacało musiałoby być bardzo wielu chętnych...

Pożyjemy, zobaczymy może będą kiedyś gadżety na forum.

necik
komentarz
komentarz

Na pewno nie opłaca się zamawianie u producenta 3 sztuk podkładek pod mysz.

Pomysł jest dobry i na pewno kiedyś zrealizujemy go, jandak na razie musimy zarobić na te gadżety :)

Gość
komentarz
komentarz

No myślałem na razie nad smyczą i podkładką pod mysz??
Nie zmienię mojej podkładki pod mysz (Qck) na inną tylko dlatego, że będzie miała logo fajnego forum, chyba, że będzie naprawdę dobrej jakości...
dar55
komentarz
komentarz

to ja wam opowiem jak nabyłem ramki do samochodu z logo innego forum

robi się listę -> zamówienie , wpisują się chętni -> po uzbieraniu parunasty /parudziesięciu składa się zamówienie u poducenta i wsio , maja co co chcieli :D

cusek
komentarz
komentarz

Dokładnie myślę o takim systemie robimy ogłoszenie kto chce ten wpisuje się na listę wpłaca kasę my zamawiamy i wsio:D

Przemek
komentarz
komentarz

Robi sie liste, wpisuja sie chetni i bierze sie zaliczke bo tutaj jest za malo odpowiedzialnych osob aby mozna byla zorbic zamowieine na "slowo".

cusek
komentarz
komentarz

Mamy jakiegoś grafika który mógł by zrobić projekt takiej smyczy??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.