x-kom hosting

Problem po instalacji

lomcio
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Nie dawno uszkodził mi się dysk 500gb. Postanowiłem uruchomić Pc na starym dysku Samsunga 20gb. Odpalam instalator XP kopiuje pliki za chwilę Pc się resetuje. Win XP się ładuje sprawdza spójność plików i nagle po załadowaniu wyskakuje komunikat brak dysku. Duszę dalej po czy wyskakuje Decompressing... które załączone jest na zdj. Ktos poradzi coś?Dodam że to Decompressing.. stanelo w miejscu na 86,64%

IMG_20161001_175955.jpg

IMG_20161001_175942.jpg

 

EDIT

Problem rozwiązany do zamknięcia

gj88
komentarz
komentarz

Co to za sprzet, ze instalujesz tak archaiczny i stary system?? :E

Nabijanie postów jest zabronione //politolog

lomcio
komentarz
komentarz

Spowodowane jest to głownie tym że uszkodził mi się dysk 500Gb a w domu miałem stary o poj tylko 20Gb , na któym były stare dane których nie chciałem kasować a tylko XP mógł by mi się zmieścić bo 7 bądź 10 nie bardzo :/

gj88
komentarz
komentarz
17 godzin temu, gj88 napisał:

Co to za sprzet, ze instalujesz tak archaiczny i stary system?? :E

Nabijanie postów jest zabronione //politolog

Jakie nabijanie postów ?? Zadałem mu pytanie, a system jest stary więc nie rozumiem o co sie czepiasz!!!!!

4 minuty temu, lomcio napisał:

Spowodowane jest to głownie tym że uszkodził mi się dysk 500Gb a w domu miałem stary o poj tylko 20Gb , na któym były stare dane których nie chciałem kasować a tylko XP mógł by mi się zmieścić bo 7 bądź 10 nie bardzo :/

OK. Podaj konfiguracje komputera z marką, mocą i producentem zasilacza. Instalujesz XP-ka z CD czy Pendrive-a?

lomcio
komentarz
komentarz

Intel Core 2 Duo 2,93

3 Gb RAM 

Gigabyte 7300GS(wymuszone uszkodzeniem wcześniejszej karty)

Foxconn G31

Codegen 450W

 

A instalowałem z CD. Jak wcześniej pisałem stanęło to w miejscu ale zapewne dlatego że to CD i na dodatek stary dysk ale problem się rozwiązał

gj88
komentarz
komentarz

Jak sie rozwiązał? Napisz, może się komuś przydac. ;)

lomcio
komentarz
komentarz

Cierpliwość. Oto sposób na rozwiązanie tego problemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.