x-kom hosting

Mobilny do lapka biz.

Mechbolt
utworzono
utworzono (edytowane)

Potrzebuję mobilnego internetu, który będzie podpięty do jednego urządzenia. Przeznaczenie- zwykłe używanie internetu. Zero ściągania programów, zero gier itd. Edit- możliwe, że całkiem dużo YT.

 

Który dostawca oferuje najtańszy LTE? Co najlepiej wybrać?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Youtube zżera całkiem sporo transferu.

Pirot
komentarz
komentarz

Trzeba by rozejrzeć się na rynku w Twoim mieście.. z zżeraniem zgadzam się.. niestety;/

gj88
komentarz
komentarz

Wejdz tutaj: http://beta.btsearch.pl/

 

Wpisujesz dokłądną swoja lokalizacje, zaznaczasz UKE, LTe, pasmo 1800 2600 i 800 i szukaj. Wybierasz najbliżej siebie operatora. Najlepiej wtedy kupić startówkę, doładowac za 2-3 dyszki, żeby z 5 speedtestó póścić, najlepiej wieczorowa pora po 20 godzinie i zobaczyć jak działa.

 

Ja mam w T-Mobile na firme 3G i LTE be zlimitu. Nie sprawdzam w iBOA ile pobieram i żadnych limitów. 59,99 miesięcznie wzięte na 36 miesięcy w tym 12 miesięcy za złotówkę, oczewiście daja router za 9 lub modem, co kto chce ';) Do tego za to, że dokupiona dodatkowa usługa 10 zl rabatu na tą usługe, co w efekcie kosztuje 49,99 zł (netto pamiętaj na firmę) ;)

 

Ja router od nich sprzedałem i kupiłęm Asus 4G-AC55U w lipcu Asus zrobił promocję za 899 zl ;) Bo można wymuszac częstotliwośc na jakiej chcemy, aby dizałał tzw BAND dla LTE.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.