x-kom hosting

jaki dysk do laptopa

fakir
utworzono
utworzono

kto mnie uswiadomi poniewaz juz zgupiałem .Chce kupic dysk wewnetrznt do laptopa acer travelmate 2200.Problem mój tkwi w tym ze poprednio miłem swiadomośc ze potreba kupic tylko dysk o wielkosci 2,5 cala i nic wiecej teraz sie dowiedziałem ze jeszcze musze kupic dysk o odpowiednim interfejsie tzn ATA.ale patrząc sie to tyle tego jest ze sam juz nie wiem .Jest IDE ATA,SERIAL ATA,ULTRA ATA.Ja mam fabryczna ultra ata/100. czy jak kupie inną to bedzie to kontabilne ,proszę o rade i ewentualnie jakie beda pasowały.Pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Musisz zakupić dysk 2,5" na IDE ATA. Tylko taki będzie działał. I jeszcze ważna jest pojemność dysku, ale z tym laptopem to raczej każdy będzie pracował ok.

remix
komentarz
komentarz

a dyski zewnetrzne ?

Gość
komentarz
komentarz

Dyski zewnętrzne są na usb. Możesz kupić dowolny i nie będzie to miało większego znaczenia.

remix
komentarz
komentarz

no to zewnetrzny bardziej sie oplaca bo jest tanszy

Gość
komentarz
komentarz

no to zewnetrzny bardziej sie oplaca bo jest tanszy
Na pewno te dyski nie są tańsze od zwykłych 2,5"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.