x-kom hosting

Co lepsze MOBILNY czy DOMOWY

JestemZielonyXD
utworzono
utworzono

Otóż moje pytanie brzmi co lepsze> internet mobilny czy domowy? chodzi o plusa oferuje mi internet mobilny z routerem mobilny lub internet domowy z routerem domowych? co lepsze bedzie chodzi mi głownie o predkosc i ping oraz stabilnosc połączenie :)

politolog
komentarz
komentarz
24 minuty temu, JestemZielonyXD napisał:

hodzi o plusa oferuje mi internet mobilny z routerem mobilny lub internet domowy z routerem domowych? co lepsze bedzie chodzi mi głownie o predkosc i ping oraz stabilnosc połączenie

Napisz więcej informacji , co masz na myśli pisząc o domowym ? Neostrada , Netia , UPC ? Mieszkasz w bloku czy domku jednorodzinnym ? Na wsi czy w mieście ?

gj88
komentarz
komentarz

Plus oferuje tylko internet MOBILNY, a nie kablowy. Skoro autor mówi, ze to oferta od plusa to pytania o internet kablowy nie sa odpowiedzia. Internet domowy w ofercie operatorów mobilnych to oferty z routerem stacjonarnym, do którego można podpiać się tez kablowo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.