x-kom hosting

Smartfon do 700 zł. Jaki model xiaomi?

domimura15
utworzono
utworzono

Witam.
Przymierzam się do kupna nowego telefonu. Cena jak w temacie. Chciałbym aby był jak najlepszy w tej cenie w stosunku ceny do jakości oraz aby gwarancja przebiegała dobrze. Zależy mi na dobrym aparacie, baterii (wydajność i reszta jak pisałem, chciałbym jak najlepsze cudeńko, rozumiem że w tej cenie nie będę miał wszystkiego. Preferuję nowy telefon, lecz na olx są dość tanie dobre telefony np. p8 lite koło 600 zł. Nie pogardzę propozycjami na temat używek do mojej sumki. Na co zwracać uwagę kupując telefon używany i czego się wystrzegać? Będę brał tylko z odbiorem osobistym. Ale tak jak pisałem preferuję nówki dlatego jestem bardzo nakręcony na xiaomi redmi 3s na x-komie za 699zł. Mam problem, gdyż zauważyłem, że w innych sklepach lepsze modele tych telefonów są za te 700 zł np. redmi 3s z 3 gb ramu i 32 gb pamięci. Na x-komie za tyle jest 2/16.  Już kompletnie nie wiem co o tym myśleć.  Czekać na więcej ofert od przyszłych oficjalnych polskich dystrybutorów? Proszę o jakieś wyjaśnienie. Z góry dzięki za rady i proszę o pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

W x-komie jest z oficjalnej dystrybucji z marżą sklepową.

Można kupić taniej na ibuygo, telefony od nich serwisuje wrocławski MiCenter w naszym kraju.

domimura15
komentarz
komentarz

Od tego ibuygo będzie spełniał polskie normy itp. ? Polski android, aktualizacje, lte 800 itp. itp.

1 godzinę temu, Youki napisał:

W x-komie jest z oficjalnej dystrybucji z marżą sklepową.

Można kupić taniej na ibuygo, telefony od nich serwisuje wrocławski MiCenter w naszym kraju.

Można zapłacić jakoś przy odbiorze w złotówkach ? I jak właśnie z tym systemem itp. ? Będę musiał go jakoś przygotować, przeinstalować ? Pomożesz Youki.

Youki
komentarz
komentarz

Bootloader będzie odblokowany, potem wgrywasz sobie MIUI Polska i tyle.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.