x-kom hosting

Proszę o radę.

AgaSzczyglinska
utworzono
utworzono

Witam, mam problem i proszę Was o pomoc.Czy dałoby radę znaleźć w laptopie mojego brata historię odwiedzanych KIEDYS przez niego stron,mimo, ze teraz nie są zapisywane w przeglądarce?
Dodam, ze chciałabym to znaleźć poprzez włamanie się na jego komputer przez siec domową(internetową).Czy da się tak odzyskac te dane, czy są one zapisywane w pamięci komputera?Zależy mi
na znalezieniu pewnej strony, na której "jestem".To dziwna i zawiła sprawa, w skrócie chcę znalezc u niego stronę na którą kiedys mógł wejsc, a która jest w internecie i jest to niezgodne z prawem,
poniewaz JA na niej jestem bez mojej zgody (i jestem pewna, ze taka strona istnieje).Nie mam zielonego pojęcia jak ją znalezc inaczej niz przez komputer mój i mojego brata-on blokuje konto gdy wychodzi...Jakie są mozliwości
by to znalezc?

FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie jestem pewien, czy z poziomu swojego komputera dałabyś radę zalogować się przez sieć domową na komputerze brata bez instalacji u niego odpowiedniego oprogramowania służącego do zdalnej obsługi danego komputera. Oczywiście można by się też użerać z próbami podesłania mu tzw. keyloggera (programik, który "odczytuje" wszystkie znaki wpisane na klawiaturze i przesyła je gdzie trzeba - np. wszelkie hasła), ale nie wydaje mi się, żeby tak łatwo dał się zmylić i tego keyloggera pobrał.

 

Masz fizycznie dostęp do jego komputera w ogóle? I co oznacza to "KIEDYŚ" - tydzień, miesiąc, rok, dekadę? Generalnie o im dłuższy okres czasu będzie chodzić, tym będzie trudniej cokolwiek dorwać.

 

Być może łatwiej byłoby w jakiś sposób po prostu znaleźć tę stronę przez Google - przykładowo, jeśli obawiasz się, że są tam jakieś Twoje zdjęcia, to wyszukiwarka grafiki Google może niektóre takie witryny odszukać po "załadowaniu do okienka" jakiegoś zdjęcia (w sensie: wchodzisz na http://images.google.com, po czym zdjęcie "przeciągasz" od siebie z folderu lokalnego do przeglądarki, do okienka wyszukiwania grafiki Google).

AgaSzczyglinska
komentarz
komentarz (edytowane)

Oczywiscie sama bym się nie włamała.Pytam czy byłaby taka możliwosc z czyjąś pomocą odzyskac te dane własnie w ten sposób i czy da się całkowicie tą "historię" usunąć z pamięci.

FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Usunąć z pamięci? Czekaj czekaj. Jeśli dobrze rozumiem, coś co dotyczy Ciebie, znajduje się na jakiejś stronie internetowej, której nie znasz (ale wiesz, że istnieje). Chcesz odzyskać dane z tej strony, okej. Ale co Ci da usunięcie tej strony z historii odwiedzanych witryn? Skoro to taka specyficzna strona, to brat zapewne tak czy owak pamięta jej adres i np. dane logowania i w każdej chwili może na nią wejść ponownie, nawet jeśli nie będzie miał do niej skrótu w historii czy wśród zapisanych stron w "Ulubionych".

AgaSzczyglinska
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to czy da się ją znalezc w jakis sposób nawet gdy została usunięta przez mojego brata w historii....czyli ja nie chcę jej usuwac ale on mógł przeciez(i to zrobił) wyczyscic historię przeglądarki, a wtedy nie wiem(i się pytam) czy da radę ją znaleźć nawet po uprzednim skasowaniu. Niestety, on mi adresu tej strony nie poda,jestesmy o to pokłóceni, to dziwna sprawa jak pisałam i muszę jakos jej zaradzic, a ze istnieje to jestem więcej niz pewna.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Czy wiesz, jakiego rodzaju informacje o Tobie znajdują się na tej stronie? Dane osobowe, zdjęcia? Jakiego rodzaju jest to strona?

 

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie by podawać te informacje publicznie, możesz ewentualnie przesłać na wiadomość prywatną, aczkolwiek nie mogę obiecać, że dam radę cokolwiek zdziałać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.