x-kom hosting

Stuttering po chwilowym użytkowaniu ts3.

Vient
utworzono
utworzono

Witam, mam następujący problem. Podczas używania ts3, mniej więcej jakieś 30-40 minut, podczas gry doświadczam stuttering'u (gra się zacina, razem z dźwiękami które się wręcz bugują). Nawet po wyjściu z gry, odczuwam to nawet w przeglądarce. Problem przechodzi po restarcie pc. Na początku doświadczyłem tego w csgo, wtedy myślałem, że to tylko w tej konkretnej grze. Niestety występuje to też w innych których nazw już nie będę wymieniał. Dodam tylko, że podczas używania innych komunikatorów głosowych ten problem nie występuje np. skype czy też komunikator steam. Jedynym problemem jest to, że ts3 jest bardzo wygodny i większość znajomych go używa, więc troszkę to niezręczne za każdym razem mówić, że musimy przenieść się na coś innego bo nie dam rady. 
 

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Czy po restarcie komputera problem pojawia się po takim samym czasie 30-40 minut czy wcześniej?

Vient
komentarz
komentarz

Sprawdziłem dzisiaj Curse. Wina jednak nie leży po stronie ts'a a najprawdopodobniej w opcji push2talk, albo w ustawieniu pod nią capslocka. Teraz dopiero to sobie uświadomiłem. Na dodatek nie mogłem potem wyłączyć capslocka, a po restarcie klawiatura nie działała(musiałem ją wypiąć i wpiąć). A po restarcie chodzi tak jak powinien i dopóki znowu nie zacznę tak grać nic się nie dzieje. Jeśli już tak zrobię to następuje to zawsze w praktycznie takim samym czasie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.