x-kom hosting

Komputer się nie uruchamia

vinyl_peplos
utworzono
utworzono

Wiec nie wiem co sie dzieje z komputerem moim. Podlaczam sama jednostke centralna swoja do kolegi (jego kable wszystkie itd itp). Nie wiem czemu komputer sie nie wlacza, tylko wydaje dziwne dzwieki. Takie 2-3 pikania co kilka sekund. Znaczy sie wlaczam powera i jest: pik pik pik .... chwila przerwy ...... i znowu pik pik pik. Nie wiem jak to opisac. Powiedzcie mi co moze byc nie tak.

Aha jeszcze jedno: dzien wczesniej rozebralem calkowicie caly komputer, wszystko porozlaczalem, ale podlaczylem raczej na pewno tak jak bylo wczesniej, jako ze mialem na wzor inny komputer, taki sam jak moj, i wszystko jest to samo. Czy moglem cos uszkodzic ? Moze w zlej kolejnosci do gniazdek wsadzilem karty graficzna, muzyczna i sieciowa?? Choc chyba nie ma to wielkiego znaczenia...

prosze pomozcie. Dzisiaj sprobuje jeszcze go podlaczyc spowrotem do siebie i zobacze czy nic sie nie zmieni Mam nadzieje ze bedzie dobrze.........

Zły dział + zła nazwa tematu= WARN !

/doger

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź mocowanie pamięci w slotach, płyta ich nie wykrywa. Wyciągnij, wsadź jeszcze raz, zmień sloty itp.

vinyl_peplos
komentarz
komentarz

Dzieki stary!!

Przelozylem RAM do innego slota i od razu odpalil dzieki wielkie, uratowales mi d*** ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.