x-kom hosting

Najlepsza marka monitorów LCD

Najlepsza marka monitorów LCD  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza marka monitorów LCD

    • iiyama
      5
    • Acer
      2
    • AG Neovo
      0
    • Apple
      0
    • Asus
      2
    • Belinea
      2
    • BenQ
      2
    • EIZO
      4
    • Gateway
      0
    • HP
      1
    • Hyundai
      0
    • LG
      19
    • NEC
      0
    • Philips
      0
    • Samsung
      16
    • MAG Innovision
      0
    • Fujitsu-Siemens
      0


Foq66
utworzono
utworzono

Moim zdaniem najlepsza firma produkująca monitory to LG.Zapraszam do głosowania.

Kosmoj
komentarz
komentarz

Slyszalem wiele dobrego o Iiyamach i nawet mysle nad kupnem monitorka tej firmy, ale jak narazie od 7 lat mam LCD 15 cali od LG (LG Flatron L1510S) i jeszcze 0 problemow przez tyle lat;)

Glos na LG...;)

Lipton
komentarz
komentarz

Użytkowałem przez 5 lat LG, chodził przez 3 lata bez zarzutu pewnego dnia zaczął piszczeć właśnie wtedy troszke zraziłem się do LGikow :D

Użytkuje od 3 miesięcy Samsung dla mnie lepszych monitorów nie ma!

Adamcior
komentarz
komentarz

LG ! zero problemów przez 6 lat i oby tak dalej :D ... moim nastepnym monitorem napewno bedzie też LG

Rafal99
komentarz
komentarz

glos na Samsunga bo sam mam model SyncMaster 931BW i jak do tej pory zadnych problemow, a monitor jest swietny!!

cooperS
komentarz
komentarz

asus i ijamyja

Kamzilla
komentarz
komentarz

LG większość rodziny ma i chwali (ja też)

Sonido
komentarz
komentarz

SAMSUNG!

Gość
komentarz
komentarz

Samsung zdecydowanie:)

Lipton
komentarz
komentarz

No widze ze duzo zagorzałych fanow Samsunga jest na forum.

nitro07
komentarz
komentarz

osobiscie mam LG ale głos oddałem na Samsunga - bo to naprawdę dobre panele LCD

maxi22
komentarz
komentarz

Moim zdaniem LG są najlepsze.

bartEEEk
komentarz
komentarz

LG

bush
komentarz
komentarz

Ja mam Acera 19, mi on pasi jak narazie :)

DeCoo
komentarz
komentarz

Ja mam Asusa , i dla mnie jest wystarczający:D

LifeGuard
komentarz
komentarz

jestem ciekaw czemu ma służyć taki wątek z ankietą, na pewno nie powinien nazywać się tak jak nazywa tylko: "jaki monitor posiadasz" bo wiadomo że każdy będzie zachwalał swoje, a wynik ankiety czyli przewaga LG nad resztą mówi sama za siebie. Moim zdaniem porównywanie LG i innych budżetowych monitorów np do EIZO to nieporozumienie, bo ta marka cieszy świetną renomą jest nieporównywalnie droższa, ale osób które z tego forum miały do czynienia z tą marką można policzyć na palcach jednej ręki...

ja zagłosuje na EIZO mimo że kupiłem iiyamę :)

adas_milik
komentarz
komentarz

LifeGuard wiedzialem ze ktos da taka wypowiedz ale Twoje podejscie nie ma sensu. Monitory eizo sa tak malo popularne i moim zdaniem swoja przewage jakosc czerpia dlatego ze nie ma glosow krytycznych bo nikt ich nie ma. A jakosc produktow LG i Samsungow wynika z ich popularnosci i dobrym wykonaniu.

Ayagami
komentarz
komentarz

Zdecydowanie EIZO chociaż sam posiadam Samsunga( Gdyby nie brak 300 złotych w portfelu to bym miał EIZO :P)

// temat został wyczyszczony z niepotrzebnych postów

// dyskusje motoryzacyjne proszę urządzać sobie na forum o takiej tematyce

// każdy następny post odbiegający od tematu zostanie potraktowany jako OT -> warn!

// naekana

Gość
komentarz
komentarz

LG jest to tania solidna marka ;P

Majin33
komentarz
komentarz

iiyama. Mam juz 2 monitor tej firmy i moge wypowiadac sie tylko w samych superlatywach. Tyle, ze trafiaja sie "grupy" z wypalonymi sektorami, w czasie kupna trzeba po prostu ta sprawe przypilnowac.

zuczek33
komentarz
komentarz

Samsungi i LG sa bardzo dobre ale dalem glos na LG poniewaz maja bardzo dobre warunki gwarancji. Nie bawia sie w naprawe tylko odrazu wymieniaja na nowy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.