x-kom hosting

Poszukiwana Konsola

wisnai
utworzono
utworzono

Witam, poszukuje jakieś konsoli PS4, tylko słyszałem że wychodzi teraz jakas wersja PRO. Czy dla mnie, dla osoby grającej w full hd na tv ok 37 cali zrobi jakąs różnice z tą wersja? Chcę wydać jak najmniej a kompletnie się nie znam na konsolach, chcę pograć na niej na początku w wiedźmina, poleciłby mi ktoś jakąś konsole najlepiej z allegro? By nie przepłacić i kupić coś dobrego itp. Dziękuje z góry.

Youki
komentarz
komentarz

PRO będzie miał znacznie wydajniejszy układ graficzny, a w grach będzie można zmieniać ustawienia graficzne. Cena to 1799 zł za preorder, jednak osobiście, jeśli już chcesz kupić konsole to dopłaciłbym do PRO.

  • Dobra wypowiedź 1
DiMateo
komentarz
komentarz

Zdecydowanie bardziej opłaca sie kupić PRO

  • Dobra wypowiedź 1
IceCold
komentarz
komentarz (edytowane)

Według mnie kupowanie wersji pro na FullHD jest bez sensu. Nie ma Jeszcze potwierdzenia że będzie 60 FPSów przy takim formacie. Jak nie mamy TV 4k z HDR to jaki jest sens? Ty bardziej obecne tego typu telewizory mają duży input-lag. To są koszta z rzędu 4000/4500 zł. Obecna wersja na FHD jest wystarczająca. No chyba że jednak zapewnią nam 60 FPSów co na razie jest pod wielkim znakiem zapytania... Lecz po wielu recenzjach i opiniach śmiem twierdzić że wersja pro na FullHD jest mało sensowna a wręcz nieopłacalna.

 

Wstrzymaj się i poczekaj co przyniesie premiera nowej wersji. Być może będzie to dobry wybór nawet i dla FHD.

slivero
komentarz
komentarz

Trafna uwagą kolegi IceCold. 

 

Jedynym sensem kupowania PS4 PRO przy graniu w FHD jest to iż ta konsola będzie zapewniać stałe 60FPS w grach. 

  • 4 tygodnie później...
wisnai
komentarz
komentarz

Witam, dalej czekam na premiere PS4 pro, dziękuje za wypowiedzi. Widziałem jeszcze coś ale, Google VR na ps4, któych premiera była niedawno. Myślicie, że warto inwestować w taki sprzęt? Będzie mi do tego w razie co jeszcze potrzebna jakaś kamera? Czy Playstation VR będzie stale rozwijane teraz?

CukierkowyGierek
komentarz
komentarz

Warto poczekać, wyjdzie ps4 pro, wyjdą tytuły na PS VR i za kilka miesięcy zobaczymy z czym mamy do czynienia. 

 

Sukces PS VR zależy w dużej mierze od contentu jaki zostanie przygotowany. 

 

Wracając do Twojego pytania, prócz samego VR potrzebna jest kamera i ponoć dla komfortu grania dwa razy MOVE. Pooglądaj sobie na YT recenzje innych użytkowników. Z tym wszystkim do 4k PLN musisz liczyć.

 

 

wisnai
komentarz
komentarz

4k pln mam odlozone wlasnie, tylko zastanawiam sie jeszcze czy nie odstawić ps i zainwestować w htc vive ale wtedy moj gtx 950 i i5 3350p tez bedzie do wymiany. Wiec chyba lepszym rozwiazaniem bedzie ps4 i vr nie?

CukierkowyGierek
komentarz
komentarz

VR pod PC to nawet 10k może być mało. Idąc dalej, musisz brać pod uwagę przestrzenią w domu jaką dysponujesz. Niektóre VR wymagają instalacji czujników w pokoju :) 

Trzeba się zainteresować montażem także:) 

 

Co lepsze, po kilku miesiącach PS VR się okaże ile będzie gier i czy się przyjmie:)

wisnai
komentarz
komentarz

Czyli jeżeli już myślę o VR, to ps vr na ten moment będzie najkorzystniejszym wyściem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.