x-kom hosting

nowy dział Testy??

Rozwad
utworzono
utworzono

Witam,

przeglądając forum zauwazyłem , ze niemamy na forum działu , który zajmował by się testowaniem sprzętu kopmputerowego oczywiście :) mogło by wyglądać to tak, ze jezeli jakis uzytkownik sprawia sobie jakis nowy sprzęt to jezeli chce opisuje go wymienia swoje odczucia itp.

Co wy na to?

GoBi
komentarz
komentarz

Ja się nie znam na sprzęcie.. ale mi to rybka.. :)

Kamix
komentarz
komentarz

A ja jestem na TAK :)

Przydało by się coś takiego :)

Jakiś user kupuje sobie sprzęt i go przetestuje poda wyniki i jego odczucia :)

Gość
komentarz
komentarz

Mialem cos takiego robic w portalu, ale ten portal okazał sie jednak niewypałem... :|

Rozwad
komentarz
komentarz

no ale na forum modli bsmy zrobic cos takiego! ja osobiscie bardzo lubię kupować ruzne zeczy do kompa, wiec mógł bym praktycznie na bieząco cos tam pisać.

Gość
komentarz
komentarz

Ja tez bardzo lubie kupowa, ale nie mam wolnych funduszy... Wole np. zamiast chlodzenia kupic sobie Płyte O.S.T.R i isc na koncert :D Ale taraz mam juz kase na ramy i czekam zeby dozbierac na chlodzenie, bo w jednym ze sklepow jes promocja, ze jak kupisz cos powyzej 200zł to dodaja ci cos za 20 :) Wezme sobie d kompletu radiatory na ram :D

Rozwad
komentarz
komentarz

poczekajmy jeszcze na wypowiedz któregos z adminów :)

tazman
komentarz
komentarz

Ja jestem jak najbardziej za , to dobry pomysł, problem w tym że tety powinny przeprowadzać kompetentne osoby.

Znające sie na rzeczy

remix
komentarz
komentarz

Mialem cos takiego robic w portalu, ale ten portal okazał sie jednak niewypałem..
no to mozna zrobic portal forum pc byly by artykuly itp.
Gość
komentarz
komentarz

przecierz portal jest od dawna, ttyle ze "troche" opustoszały

Adres: www.e-komp.info

remix
komentarz
komentarz

Zarejestrowanch Uzytkowników: 9 To moze jakas reklame zrobic na tym forum zeby ludzie wiedzili ze to istnieje

Rozwad
komentarz
komentarz

co do kompetentnych osób, przeciez my mozemy wysyłać napisane testy, moderatorzy albo admini czytają zatwierdzzają i wrzucają an stronke. ja moge napisac test mx revolution, klawiatury media expert ,zestawu microsoftu bezprzewodowego, głośników logitecha 5.1 routera d-linka, monitorze samsung syncmaster 173p+ uządzenia wielofunkcyjnego hp itd. testy były by ze zdjęciami itp.

Gość
komentarz
komentarz

A moim zdaniem, jest to całkowicie bezsensowne, bezcelowe i nie potrzebne.

Po pierwsze: testy najeży przeprowadzać na różnych platformach i przy różnych konfiguracjach. (nikt nie ma wielu różnych kompów itp.)

Po drugie: jest to niesamowicie czasochłonne i może nie być obiektywne (uprzedzenia danej osoby do firmy, czy rodzaju itp.)

Po trzecie: najlepsze recenzje i testy przeprowadza i opisuje www.benchmark.pl oraz czasopismo Chip.

Rozwad
komentarz
komentarz

przeciez nikomu niechodzi o mega pro testy tylko bardziej o spostrzerzenia uzytkowników... :|

Gość
komentarz
komentarz
mogło by wyglądać to tak, ze jezeli jakis uzytkownik sprawia sobie jakis nowy sprzęt to jezeli chce opisuje go wymienia swoje odczucia itp.
Jakiś user kupuje sobie sprzęt i go przetestuje poda wyniki i jego odczucia :)
Ja jestem jak najbardziej za , to dobry pomysł, problem w tym że tety powinny przeprowadzać kompetentne osoby.

Znające sie na rzeczy

co do kompetentnych osób, przeciez my mozemy wysyłać napisane testy, moderatorzy albo admini czytają zatwierdzzają i wrzucają an stronke. ja moge napisac test mx revolution, klawiatury media expert ,zestawu microsoftu bezprzewodowego, głośników logitecha 5.1 routera d-linka, monitorze samsung syncmaster 173p+ uządzenia wielofunkcyjnego hp itd. testy były by ze zdjęciami itp.

O jakie testy więc Ci chodzi? Co jakiś czas pojawia się na forum taki temat:

Czy to .... jest dobre?

i wszyscy odpowiadają. Więc już nie wiem, co konkretnie miałeś na myśli?

Rozwad
komentarz
komentarz

no własnie , a gdyby na forum byly takie testy to jakiejs czesci tych pytan moglibysmy uniknąć.

bizon11
komentarz
komentarz
no własnie , a gdyby na forum byly takie testy to jakiejs czesci tych pytan moglibysmy uniknąć.

W to bym za mocno nie wierzył ;)

Hmmm czy potrzebny jest osobny do tego dział?

Może po prostu jak ktoś ma jakieś testy danego oprogramowania to niech je wstawi ;)

Coś mi się wydaje że testy były by umieszczane tylko przez ekipę forumpc.pl :)

Wątpię by ktoś dodał swoją recenzję :)

Poczekamy jeszcze na opinię innych osób :)

GoBi
komentarz
komentarz
testy były by umieszczane tylko przez ekipę forumpc.pl

Ja moge testować lecz np. phpbb2 i phpbb3.. moja opisnia, zmiany itp a nie hadware :P wrrrr...!!

Kamix
komentarz
komentarz

Można zrobić na próbę przez 2 tygodnie jak to będzie miało jakiś sens to zostawić ja nie to nie ! Przecież to 2 kliknięcia !

P.S. GoBi, phpBB3 to chyba jeszcze tylko beta jest ?

Napisz na PW jak byś mógł !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.