x-kom hosting

Karta graficzna i xp

zdz007
utworzono
utworzono

Witam.Mam taki problem otóż mój menadżer urządzeni wygląda tak:

e32849e2b353db5e.jpg

Do karty graficznej zainstalowałem sterowniki orginalne ale one nie działają pobrałem ze strony producenta i nic proszę o pomoc bo nie mogę korzystać z gier:(

phobos11
komentarz
komentarz

Czy karta jest nowa ? Jeśli tak to bez problemu oddają ją. No chyba ze odkupiłeś ją od kogoś (to i tak powinieneś mieć tydzień gwarancji na wypróbowanie sprzętu) Wydaje mi się że twój problem jest natury technicznej i że nowe stery tu nic nie dadzą. Pytanie jeszcze czy to się stało od tak? Czy grafa jest wymieniana bo to istotne. Jeśli po prostu pewnego dnia tak właśnie Ci się zaczęło wyświetlać to nie wiem od czego to i jak to naprawić. Ale jeśli karta była wymieniana to ją oddaj.

zdz007
komentarz
komentarz

czy to winna sprzetowa?:> przecież raz udało się ją zainstalować

może spróbować windows 98?;].To mi się stało pięknego pewnego ranka

phobos11
komentarz
komentarz

spróbuj wypiąć kartę może źle się wpasowała w slot? Nie potrafię Ci powiedzieć dlaczego tak się stało, i jak to naprawić :

zdz007
komentarz
komentarz

97b8770e8e986b2c.jpg

dorzucam to jeszcze a ze slotem próbowałem ale dziwne bo karta mi chodzi jak zainstaluje stery ale po restarcie kompa robi sobie ze mnie zarty

mat22
komentarz
komentarz

Hmm.. omega drivers byly dodane w orginale? Troche dziwne. Odinstaluj sterowniki i karte graficzna po ponownym uruchomieniu kompa gdy wyskoczy okienko do instalowania karty graficznej wcisnij anuluj i zainstaluj najnowsze stery ze strony producenta (catalyst), masz stronke: https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2...m_enu_41238.exe

zdz007
komentarz
komentarz

mam inne ale omegi próbowałem.No i spróbowałem wielu i to samo:(Chyba jutro format orginalne sterowniki i powinno działac wszystko

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.