x-kom hosting

Nieaktywny stan wstrzymania

Avadoro
utworzono
utworzono

Od kilku dni mam nieaktywną opcję 'Stan wstrzymania' po wybraniu ze 'Start' wyłączenia komputera. Także przy zamykaniu klapy komputer się nie wstrzymuje. W opcjach zasilania jedyną opcją dla zamykania klapy jest 'Nic nie rób'.

 

Myślałem, że to może coś z kartą graficzną. W menedżerze urządzeń mam żółte znaki zapytania przy 'Inne urządzenia' oraz dwoma urządzeniami w ramach powyższego: 'Kontroler wideo', 'Kontroler wideo (zgodny z VGA)'. Niestety nie udało mi się ich zaktualizować ani w menedżerze, ani przez Windows Update, ani przez Driver Booster.

 

Jakie informacje jeszcze podać (jeśli odnośnie karty graficznej czy płyty głównej, to proszę o info, skąd je spisać)? Co robić (będę wdzięczny za wyjaśnienia jak dla laika :) )? 

bolek1960
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Avadoro napisał:

W menedżerze urządzeń mam żółte znaki zapytania przy 'Inne urządzenia' oraz dwoma urządzeniami w ramach powyższego: 'Kontroler wideo', 'Kontroler wideo (zgodny z VGA)'. Niestety nie udało mi się ich zaktualizować ani w menedżerze, ani przez Windows Update, ani przez Driver Booster.

 

 

No nie żartuj  XP i nie masz zainstalowanych sterowników.

Podaj model płyty głównej i grafiki.

Avadoro
komentarz
komentarz
Dnia 8.09.2016 o 08:11, bolek1960 napisał:

No nie żartuj  XP i nie masz zainstalowanych sterowników.

Podaj model płyty głównej i grafiki.

Zawsze były :) I zniknęły.

Jak najlepiej to sprawdzić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.