x-kom hosting

Tymczasowy dostawca

maciek3250
utworzono
utworzono

Dzień dobry

 

Przepraszam, że zakładam nowy temat, jestem pewny, że wątek był już gdzieś poruszany, ale jestem ograniczony czasowo i nie mam za bardzo dostępu do internetu.

Problem polega na tym, że wyjechałem na staż do innego miasta na 3 miesiące i mieszkam w domu, którym nie ma internetu. Nie opłaca mi się podłączać internetu na swoje nazwisko od lokalnego dostawcy, ponieważ za 3-4 miesiące wracam do siebie, gdzie mam stałe łącze do internetu . Nigdy nie korzystałem z przenośnych modemów dlatego chciałbym zapytać czy ktoś może polecić coś takiego, opłacalnego w moim przypadku? Nie chcę podpisywać na długo umowy bo jak wspomniałem po powrocie będę miał internet za który płacę, ale jestem w stanie podpisać coś na przykład na rok... Internet wykorzystuje do przeglądania poczty, przeglądania portali społecznościowych, od czasu do czasu oglądnę jakiś serial czy film. Jeżeli ktoś zna i poleca jakąś ciekawą ofertę to proszę o odpowiedź. 

 

Pozdrawiam

Maciej 

politolog
komentarz
komentarz
3 godziny temu, maciek3250 napisał:

ale jestem w stanie podpisać coś na przykład na rok... Internet wykorzystuje do przeglądania poczty, przeglądania portali społecznościowych, od czasu do czasu oglądnę jakiś serial czy film. Jeżeli ktoś zna i poleca jakąś ciekawą ofertę to proszę o odpowiedź. 

Internet mobilny typu PLAY , Plus itd wchodzi w grę . Do przeglądania stron i odbierania poczty wystarczy . Nie nadaje się do youtube pobierania plików  oraz gier .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.