x-kom hosting

kopia zapasowa windows 8.1

lastreal
utworzono
utworzono

Witam. Właśnie kupiłem laptopa z windowsem 8.1 jeszcze nic nie instalowałem ponieważ chce sobie zrobić na pendrive. I gdyby ktoś mógłby mi krok po kroku opisać jak to zrobić to byłbym wdzięczny. Mam osobny dysk (recovery) i chyba już tam jest kopia ale chciałbym w razie czegoś mieć ją też na penku.

bolek1960
komentarz
komentarz

Tylko po co Ci to bo na Windows 8.1 czy 10 to niezbyt ma sens a na dysku SSD wcale.

Ale skoro koniecznie chcesz to podaj model laptopa.

Każdy producent umożliwia stworzenie takiej kopii na pendrive lub HDD na USB.

Masz na laptopie odpowiedni program ale nie znając marki nie podam jego nazwy ale;

1.dell-backup and recovery manager

2.acer-acer recovery managment

3.lenovo-one key recovery

4.asus-ai recovery burner

5.hp-hp recovery manager

6.toshiba-tosiba recovery media creator

lastreal
komentarz
komentarz

hp 250

bolek1960
komentarz
komentarz

Akurat tego laptopa z Windows 8.1 robiłem koledze kilka miesięcy temu tylko z dyskiem SSD.

Masz tam program HP recovery manager i on służy do zrobienia kopii zapasowej całego systemu.

Na tym lapku kopię zrobiłem na 5 płytach DVD oczywiście chyba możesz wykorzystać pendrive czy HDD na usb.

Ale pamiętaj w HP-kach kopię zapasową mozna wykonać tylko jeden raz jeśli coś się zawiesi braknie prądu to koniec.

Tylko naprawdę nie ma czego żałować a gdybyś miał SSD to lepiej wgrac czysty system.

 

  • Dobra wypowiedź 1
lastreal
komentarz
komentarz

a możesz powiedzieć czemu to bez sensu no bo jak padnie system to już tylko można ściąganego z neta nie miałbym jak tego zrobić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.