x-kom hosting

LTE od cyfrowego polsatu

fricha
utworzono
utworzono

mam ruter edimax  LT6408n i do niego podłączony modem zte mf821. ruter jest w moim pokoju, a do kompa mam kartę sieciową tp-link. limit danych-40GB. Łączę dzielę z jedną osobą. mimo że podłączone jest jedno urządzenie internet to katastrofa... okres rozliczeniowy był 12.08 a internet dalej słaby. 2 miesiące temu miałem też problem z internetem, ale zadzwoniłem na infolinię i pomogli. teraz jest to samo.  Bawiłem się w zmianę łącza z LTE na 4g i 3g, ale to tylko pogorszyło sprawę i zmieniłem na LTE. zawsze w cs miałem max 70 pingu, teraz jak jest 650 to święto :)

Bez tytułu.png

politolog
komentarz
komentarz
2 godziny temu, fricha napisał:

Łączę dzielę z jedną osobą

Ta druga osoba takze ma problem ? 

fricha
komentarz
komentarz
5 godzin temu, politolog napisał:

Ta druga osoba takze ma problem ? 

Taa 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Znajdź lepsze miejsce dla tego modemu z routerem, gdzieś bliżej okien. Musisz trochę po eksperymentować z optymalnym miejscem, w którym będziesz łapał optymalny zasięg anteny. Jest to identyczna sprawa jak z zasięgiem w telefonach. Jeśli nadal nic, spróbuj dokupić zewnętrzną antenę do modemu ZTE mf821. Pamiętaj, że pasują do tego modemu TYLKO określone anteny, tych od sieci wi-fi nie podłączysz.

Przeczytaj uważnie ten wątek:

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=36834

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.