x-kom hosting

Zasilacz do GTX 1060

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam !

 

Szukam zasilacza, najlepiej modularnego do 250 zł. Mój PC: Aktualnie posiadam SilentiumPC Deus m1 550W, jednakże znajduje się on na czarnej liście i po przejściu na mocniejsze GPU pojawiają się spadki wydajnosci (50-60 FPS a tnie i opóżnia) 

 

intel i5 4460

Gigabyte gtx 1060 g1 gaming

Gigabyte b85-d3h

Crucial ballistix sport 2x4GB

 

Ten zestaw jest przeznaczony do wymagających gier, zatem zasilacz musi być niezawodny i stabilny.

Ether_141
komentarz
komentarz

Corsair CX450M

 

Estetyczne czarne przewody. Opleciona wtyczka MPC, certyfikat sprawności 80+ Bronze,

dobra regulacja napięć, 5 lat gwarancji. Zasilacz na przetwornicy DC-DC.

Gość
komentarz
komentarz
8 minut temu, Ether_141 napisał:

Corsair CX450M

 

Estetyczne czarne przewody. Opleciona wtyczka MPC, certyfikat sprawności 80+ Bronze,

dobra regulacja napięć, 5 lat gwarancji. Zasilacz na przetwornicy DC-DC.

 

Gtx 1060 na stronie producenta ma pobór mocy 400W, a ten zasilacz po odliczeniu ma ok. 360W. 

 

Ponadto mam obecnie silentiumpc deus m1 550W 80+bronze i ledwo co wyrabia z wiedźminem 3 na ultra. Dodam, że ten deus m1 zasilacz jest z ''czarnej listy'' i dlatego zamierzam wymienić go na inny.

Youki
komentarz
komentarz

GTX 1060 ma TDP 120W. Ten zasilacz ma 448.5W na linii +12V a całość nie będzie pobierać nawet 300W z gniazdka.

 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Zwracam honor, tam było podany wymagany zasilacz min. 400W a nie pobór mocy. 

 

Wracając do tematu, Corsair CX450M to najlepszy wybór w tej cenie? Czy ma niezbędne zabezpieczenia?

 

Czy podczas obciążenia zasilacza SPC Deus m1 550w mogą wystąpić ściny i opóźnienia, przy użytkowaniu gtx 1060? Bo tak właśnie u mnie się dzieje. W W3 przy 50-60 klatkach się tnie.

Youki
komentarz
komentarz

Tak i tak.

Podmień zasilacz na jakiś inny testowo i będzie wszystko jasne.

Gość
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

Tak i tak.

Podmień zasilacz na jakiś inny testowo i będzie wszystko jasne.

Zobaczę, bo znajomy ostatnio komputer składa to pożyczę od niego.

A co do zasilacza, to zastanawia mnie fakt, że wcześniej sapphire r9 280x toxic ciągnął więcej prądu a było wszystko ok. A gigabyte g1 gaming gtx 1060 ciągnie mniej i jest zasilany 1 wtyczką 8 pinową, a występują takie oto lagi.

Gość
komentarz
komentarz
Dnia 24.08.2016 o 17:00, Youki napisał:

Tak i tak.

Podmień zasilacz na jakiś inny testowo i będzie wszystko jasne.

Podmieniłem i to samo.. Wszystko wskazuje na GPU, brak optymalizacji gtx 1060 dla win 7. 

Czy jest sens spróbować na win 10?

Ether_141
komentarz
komentarz

Możesz spróbować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.