x-kom hosting

Problem z internetem

xNeon
utworzono
utworzono

Witam mam problem z internetem. Odkad wrocilem z wakacji internet stał się wolniejszy niz przed wyjazdem , download jest podobny czyli cos w granicach 10-12 mb na speedtescie a upload z 1-1,5 mb zmalal do 0,01-0,05 a ping jest w granicach 15-30 , problem występuje na komputerze jak i na telefonie , strony jak i filmy laduja się wolniej niz wcześniej . Co może byc problemem? A i dodam jeszcze że resetowałem router 2 razy nawet i nic

politolog
komentarz
komentarz

Podstawowe informacje podaj , nazwę modemu/routera , to jest PC czy laptop ? rodzaj połączenia ( WIFI , kabel ) . 

xNeon
komentarz
komentarz

8level WRT-150 SMART , komputer , kabel , dodam ze wczesniej takich problemow nie bylo

politolog
komentarz
komentarz
7 godzin temu, xNeon napisał:

 

8level WRT-150 SMART

 

Ile urządzeń jest podłączonych do tego routera ? 

xNeon
komentarz
komentarz

Jedno

politolog
komentarz
komentarz

To jest kablówka czy radiówka ? 

xNeon
komentarz
komentarz

Radiówka

politolog
komentarz
komentarz

Dzwoń do dostawcy i zgłos problem z transferem . 

xNeon
komentarz
komentarz

Ok jutro bede dzwonil

xNeon
komentarz
komentarz

Byli u mnie wczoraj i okazalo sie ze trzeba wymienić antene na dachu , dzisiaj rano przyjechali i zamontowali nowa , teraz internet bardzo dobrze dziala nawet lepiej niz wczesniej

8e656d47e82855a517e5815fc8258b00.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.