x-kom hosting

Jaki CRT 21" [max 150pln]

swiatek94
utworzono
utworzono (edytowane)

cześć chce sobie kupić monitor CRT 21 calowym i mam pytanie jaki bedzie najlepszy do 150zł myślałem nad tym Trinitron 21 cali

albo nad tym Fujitsu Siemens 21 cali

jak myślicie który lepszy a może będzie inny dobry CRT chce tak na jakiś czas dopóki nie kupie LCD..xD

Edytowane przez naekana
modyfikacja nazwy tematu

piku
komentarz
komentarz

Z tych podanych to Sony. Dobre kineskopy i elektronika (na ich podzespołach produkowano m.in. monitory dla HP i Dell). Jednak wolałbym jakiegoś EIZO, np. TAKI, wystarczy powiedzieć że monitory te używane są do dziś w studiach graficznych, tak więc rekomendacji nie potrzebują... :)

Konsurk
komentarz
komentarz

Dobrymi monitorami CRT są też Samsungi.

kszyhu87
komentarz
komentarz
cześć chce sobie kupić monitor CRT 21 calowym i mam pytanie jaki bedzie najlepszy do 150zł myślałem nad tym Trinitron 21 cali

albo nad tym Fujitsu Siemens 21 cali

jak myślicie który lepszy a może będzie inny dobry CRT chce tak na jakiś czas dopóki nie kupie LCD..xD

jak chcesz to moge ci sprzedać NEC FE1250+ 22cale

http://www.tomshardware.pl/display/20020805/crt-12.html

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Dobrymi monitorami CRT są też Samsungi.

Z tego, co słyszałem, to właśnie nie są... Samsunga co prawda sam mam (SyncMaster 793DF, wcześniej w domu mieliśmy też SM 753DFX i 755DFX) i jestem zadowolony, ale jest wiele głosów, że np. LG Flatrony są lepsze.

Tomek
komentarz
komentarz

Polecam takie firmy jak Sony, IBM, DELL, EIZO na inne nawet nie zwracaj uwagi.

swiatek94
komentarz
komentarz

a możecie polecić jakiś dobry monitorek najlepiej jak by miał dobry kontrast i elementy które są potrzebne w grach nie chce wymagać za wiele bo to w końcu tylko CRT..xD

piku
komentarz
komentarz
w końcu tylko CRT

Chyba aż. No bez jaj :D CRT przebije jakością każdego LCD :) I w przeciwieństwie do LCD, nadają się do wszystkiego ;)

swiatek94
komentarz
komentarz

aha..xD a wtedy jaki monitor wybrać najlepiej jak pisałem wtedy z dobrym kontrastem żeby w grasz nie narzekał ..?

piku
komentarz
komentarz

Każdy CRT ma dobry kontrast, czarny jest czarny, biały jest biały. I to jest to, czego brakuje mi w LCD... :( Kup sobie EIZO albo Sony.

Konsurk
komentarz
komentarz
Z tego, co słyszałem, to właśnie nie są... Samsunga co prawda sam mam (SyncMaster 793DF, wcześniej w domu mieliśmy też SM 753DFX i 755DFX) i jestem zadowolony, ale jest wiele głosów, że np. LG Flatrony są lepsze.

Ja miałem 753DF i muszę powiedzieć, że był lepszy (moim zdaniem) od Flatronów ze szkolnej pracowni informatycznej.(szare jakieś, nie pamiętam modelu)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Ja miałem 753DF i muszę powiedzieć, że był lepszy (moim zdaniem) od Flatronów ze szkolnej pracowni informatycznej.(szare jakieś, nie pamiętam modelu)

Ja mówię o F700B, o ile dobrze pamiętam nazwę modelu :D

http://www.hwbazar.cz/images/lg.jpg

swiatek94
komentarz
komentarz
Ja mówię o F700B, o ile dobrze pamiętam nazwę modelu :D

http://www.hwbazar.cz/images/lg.jpg

Ten Monitorek miałem..xD ale mi się spalił..;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.