x-kom hosting

Wyciszanie kompa

mduban
utworzono
utworzono

Witam.

Zamierzam sobie wyciszyc komputer. Zamowilem sobie już chłodzenie CPU SCYTHE NINJA.

Poszukuję chłodzenie do ATI RADEONA X1950PRO i nie mogę nic znalezc w przystępnej cenie.

Aaa i czy te wyciszacze do dysków i maty dają coś?

Proszę o pomoc...PZDR :):):)

falcon1984
komentarz
komentarz

Pewnie, że maty i wyciszacie coś dają.

Z chłodzeń grafiki w dobrej cenie mogą polecić to co ja mam: Zalman VF700-Cu, dobrze chłodzi i niesłyszalne. Ewentualnie jakiś Pentagram podobny cenowo.

yoho
komentarz
komentarz

tez chlodzenie ciecza wycisza ale to jest dosyc droga inwestycja

mduban
komentarz
komentarz

ciecz odpada :mellow:

do grafiki chcialbym pasywne chlodzenie. :unsure:

DjConrado
komentarz
komentarz

Jak chcesz wyciszać kompa to najpierw należy kupić jakąś solidną obudowę która dobrze pochłania drgania (polecam Chiefteca) ( chyba że masz to sorka ;) ). I wtedy można myśleć o matach i innych wyciszających akcesoriach tj. chłodzenie na procka grafikę itp.

A o do pasywnego chłodzenia to ja bym nie ryzykował. No chyba ze będziesz miał w obudowie dobra cyrkulację powietrza.

Jak dasz maty wyciszające to ci trochę podniesie temperatury, a przy chłodzeniu pasywnym to już lepiej nie wspominać.

Sonido
komentarz
komentarz
Jak chcesz wyciszać kompa to najpierw należy kupić jakąś solidną obudowę która dobrze pochłania drgania (polecam Chiefteca) ( chyba że masz to sorka ;) ). I wtedy można myśleć o matach i innych wyciszających akcesoriach tj. chłodzenie na procka grafikę itp.

A o do pasywnego chłodzenia to ja bym nie ryzykował. No chyba ze będziesz miał w obudowie dobra cyrkulację powietrza.

Jak dasz maty wyciszające to ci trochę podniesie temperatury, a przy chłodzeniu pasywnym to już lepiej nie wspominać.

Dokładnie!

Jeżeli natomiast koszt nowej obudowy jest zbyt duży to radziłbym zacząć od wydajnych wentyyli na przód i tył obudowy, ewentualnie bok. Dopiero później zająć się matami, do których mam jakieś mieszane uczucia. Dobre wentylatory z regulacją obrotów i powinno być dużo ciszej i chłodniej.

Konsurk
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz spróbować z matami to kup jakieś wentyle do obudowy, bo te całe maty wyciszają(lecz nie dużo), ale też podnoszą znacznie temperature w budzie.

mduban
komentarz
komentarz

Obudowę mam Cooler Master Elite 330. Teraz zamierzam kupic dobry wentylator na przód bo na tyle już mam, pochłaniacze drgań itp. Potem będę kupował chłodzenie na grafikę( Radeon 1950PRO) i może maty.

Dzięki za odpowiedzi.

PZDR

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.