x-kom hosting

Samsung 226BW vs LG L227WT

PiXel2.0
utworzono
utworzono

Zastanawiam sie nad zakupem jakiegos w miare dobrego monitora LCD 22" w rozsadnej cenie i jestem prawie pewien, ze bedzie to Samsung 226BW lub LG L227WT, ale nie wiem jaki wybrac z tych dwoch.

Nie mam duzego doswiadczenia praktycznego w temacie monitorow LCD wiec chcialem sie poradzic...

Monitor ma mi sluzyc glownie do czytania i pisania (sporo programuje wiec zapewne bede sie godzinami gapil w kod) a nie grania czy ogladania filmow wiec na ostrym, wyraznym i nie meczacym oczu obrazie zalezy mi bardziej niz na odwzorowaniu barw.

Tomek
komentarz
komentarz

ja bym wybrał Samsung

Sonido
komentarz
komentarz

Ja stawiam na Samsunga, bo sam go mam i jestem bardzo zadowolony. O LG się nie wypowiem, bo nie miałem okazji widzieć go na żywo.

Roni11
komentarz
komentarz

W LG dobre jest to ze jak w ciągu 30 dni wyskoczy ci bad piksel to idziesz i ci na nowy wymieniają. :]

Samsung nie ma takich bajerów. ^^

PiXel2.0
komentarz
komentarz
W LG dobre jest to ze jak w ciągu 30 dni wyskoczy ci bad piksel to idziesz i ci na nowy wymieniają. :]

Samsung nie ma takich bajerów. ^^

Dzisiaj w pewnym sklepie mi powiedzieli, ze LG wycofal sie z tego i juz nie daje miesiecznej gwarancji na jeden bad pixel, ale zgodnie z unijnymi przepisami moge wymienic lub zwrocic monitor w ciagu tygodnia od zakupu bezwzglednie na marke i powod wiec jak bad albo nawet sub pixel bedzie od nowosci lub pojawi sie do tygodnia to nie ma problemu z wymiana.

DjConrado
komentarz
komentarz

Roni11 napisał że w ciągu 30dni LG można wymienić i to jest prawda.

W każdym porządnym sklepie po kupnie czegokolwiek czy lodówki czy monitora itp. jak ci sie coś nie będzie podobało to możesz to oddać i dostaniesz kasę z powrotem co do grosza. ;) To takie prawo konsumenta, które nie każdy sklep zna.

Brał bym Samsunga.

adas_milik
komentarz
komentarz

Dziwne ja jakos nie lubie szmajsunga nawet porownac w sklepie LG i jego to duzo lepiej wyglada LG. Poza tym akcja LG punkt honoru ciagle trwa i mozesz sobie wymienic w razie problemow z badpixelem.

mis456
komentarz
komentarz

Ja bym brał LG. Widziałem oba na żywo i lepiej odbierał LG

PiXel2.0
komentarz
komentarz

3 glosy na Samsunga i 3 na LG...

Nie przypuszczalem, ze opinie beda tak podzielone :huh:

LG L227WT jest o ok 20% drozszy od Samsunga 226BW.

A co myslicie o LG L226xx ??

Jest tanszy od L227WT a parametry ma podobne...

mis456
komentarz
komentarz
A co myslicie o LG L226xx ??

Ma bardzo słaby obraz. Lepszy jest samsung

adas_milik
komentarz
komentarz

A powiedz mi dlaczego tak myslisz? Widziales jak gra? Bo ja wlasnie mysle ze LG jest lepszy i to nie dal tego ze tak sobie mowie tylko ze widzialem!

mis456
komentarz
komentarz

Wiele osób które mają lub miały ten monitor (LG L226WT(Q)) twierdzą że ma on słaby obraz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.