x-kom hosting

obejście hasła winrar

kawus
utworzono
utworzono

Witajcie, mam problem z zahasłowanymi plikami w winrarze. W ramach żartu kolega ustawił mi hasło na pendrive'a z dosyć ważnymi pliki. Oczywiście zadziałało prawo Myrphy'ego i zapomniał tego hasła. Wiemy, że jest to hasło z kategorii ciężkich, tj. długie, znaki specjalne, wielkie, małe litery. Mam do was pytanie, czy ktoś zna jakiś program albo sposób na obejście takiego zabezpieczenia? Wiem, że nie będzie to łatwe i programom może to zająć sporo czasu. Najważniejsze jest to, żeby podczas łamania hasła nic się nie stało z plikami

BringTheNoise
komentarz
komentarz (edytowane)

Z programami będzie ciężko. Zwłaszcza znaleźć taki co łamią długie hasła i są darmowe. Nie masz możliwości zapytania kolegi o hasło?

kawus
komentarz
komentarz

Niestety zapomniał hasła. Wiem z jakich liter i znaków specjalnych się składa, więc jest to już jakieś zawężenie w poszukiwaniach brute force. Czy jest jakiś program, w którym mógłbym taki filtr nałożyć?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.