x-kom hosting

Problem z instalacją systemu

pabelxd0911
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Mam problem z instalacja systemu od 5h :X

Próbowałem Ubuntu, 8.1 i Paragon Software.

Przy pierwszej instalacji 8.1 się raz dobrze zainstalował ale wywalał błąd raz NTFS_SYSTEM_ERROR a raz coś innego

to próbowałem ponownej instalacji systemu ale w tedy to wg się wyświetlał error przy 30%(Różnie).

Następnie naprawa dysku przez Paragon... mbr, boot, tworzenie partycji ręcznie przez pendrive.

Ostatecznie zostałem przy błędzie:

"BOOT/BCD

Error:0xc000000f"

Sposoby internetowe nie pomagają. Mam jeden problem czy jest zepsuty dysk czy RAM ? Bo jak tak to mam jeszcze 11 dni na zwrot.

Proszę o pomoc. Za pomoc wysyłam 6-pak piwa kurierem :/ (joke) :)

 

Edit. Przy próbie naprawy z płyty system zacina się.

 

Edit. 2.: Przy wymianie na inną pamięć instalacja przebiegła pomyślnie czy to oznacza zepsutą kość RAM ?

 

Edit.3.: Problem został rozwiązany. Wadliwa pamięć RAM (dziwne, bo nowa) w pon wyśle do wymiany na inną.

Edytowane przez pabelxd0911

Emillod
komentarz
komentarz

Już widzę, że sobie poradziłeś, cieszę się :)

Generalnie zawsze najlepiej mieć przysobie dwie płytki(nawet jak nie jesteś gościu IT, tylko zwykły kowalski). 1 płytka to z MEM86, jest to aplikacja do zbootowania, która Ci sprawdzi kości, 2. to płytka z SEA TOOLS do zbootowania, sprawdzi Ci ona dyski twarde :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.