x-kom hosting

Tablet 500zł

Youki
komentarz
komentarz

Używany nie wchodzi w grę?

Do czego ma służyć?

Trustcio
komentarz
komentarz

Nic ciekawego z używanych w okolicy nie mogę znaleźć a raczej wolałbym odebrać osobiście.Jak już nie ma możliwości to może bym i kupił na allegro ,chociaż wolałbym nowy gdzieś w sklepie. Używany głównie do oglądania filmów,przeglądanie internetu i może się będę z niego uczył.A ten co podałem link jest strasznie zły?

Youki
komentarz
komentarz

Brak jakieś sesnownej recenzji, papierowa specyfikacja się nie liczy.

Trustcio
komentarz
komentarz (edytowane)

:)

Edytowane przez Trustcio
FcMirror
komentarz
komentarz

No ale wszystkie inne tablety mają 1 GB ramu w tej cenie a to za mało, a jaki używany?

Youki
komentarz
komentarz

Jak optymalizacja systemu skopana to nic te 2 GB RAM'u nie da. 

7.9/8 cali wchodzi w grę?

FcMirror
komentarz
komentarz

Obojętnie ile cali, byle powyżej 7

FcMirror
komentarz
komentarz

Trochę drogo bo chciałem tak do 500zł, ten co wysłałem odebrałbym za darmo także 7 zł to już bym przebolał. A coś tańszego z używek?Nigdy nie kupowałem ale nie wiem czy warto z lombardu kupować, chyba wolałbym od jakiejś zwykłej osoby, jakoś źle mi się kojarzy :)

Youki
komentarz
komentarz

Zobaczę pod wieczór ponownie, jak patrzyłem to nic interesującego w jakieś akceptowalnej cenie nie było.

 

Youki
komentarz
komentarz

LG do 550 zł. 

Youki
komentarz
komentarz

W przypadku Atomów musisz się liczyć, że niektóre programy nie są kompatybilne. 

FcMirror
komentarz
komentarz (edytowane)

Ze sklepu play?Np. jakie nie działają?Ale takie podstawowe jak YT, PowerAMP,Powerpoint będą działać?I czy za tą cenę w takim wypadku warto, czy znajdę jakiś inny do 600zł? I zauważyłem ,że jest teraz coraz mniej tabletów, co jest tego przyczyną?

Edytowane przez FcMirror
Youki
komentarz
komentarz

Tak. Tak, działają.

Godzinę temu, FcMirror napisał:

że jest teraz coraz mniej tabletów, co jest tego przyczyną?

Słabnąca popularność, tablety (szczególnie te tańsze na Androidzie) stają się passe. 

FcMirror
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli w tej cenie warto kupić tego co podałem?W takim razie co ludzie teraz kupują? Microsoft Surface?To już większy wydatek :) 

12 godzin temu, Youki napisał:

tablety (szczególnie te tańsze na Androidzie) stają się passe. 

A na Windowsie warto kupić?Będzie dłużej się nadawał do użytku?Bo android szybko zaczyna mulić.Głównie będę do używał do Youtube'a, przeglądarka i takie podstawowe zadania.Nie jestem zbytnio dobrze nastawiony do Windowsa, ale jak tablet ma być lepszy to może warto rozważyć taką opcje :)

Edytowane przez FcMirror
Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie nic na Windowsie wartego nie ma. :)

FcMirror
komentarz
komentarz

A coś takiego http://www.x-kom.pl/p/279955-tablet-8-lenovo-yoga-tablet-2-8-z3745-2gb-32gb-win81.html ? No chyba,że warto poczekać i kupić np. coś takiego http://www.x-kom.pl/p/287275-urzadzenie-hybrydowe-2-w-1-kiano-intelect-x1-fhd-z8300-2gb-32gb-windows10.html?Prawie jak laptop, a do tego tableta mogę tylko klawiaturę podłączyć i nie mogę do już wtedy ładować ani nic :)

Youki
komentarz
komentarz

2 GB RAM'u szału nie robi, dla cierpliwych. Poza tym strasznie potaniał ten sprzęt, może znowu jakaś wadliwa seria jak to u Lenovo. Podobnie było z Mixx 2, ale to tylko głośno myśle. :) 

FcMirror
komentarz
komentarz

No to już sam nie wiem co zrobić :) Czyli takich tanich urządzeń hybrydowych też nie warto chyba,że mają te 4GB RAM?Co byś zrobił w mojej sytuacji? Jedynym wyjściem wydaje się być chyba ten tablet Acer Iconia Tab A1-840FHD. Chyba ,że też jest słaby:) 

Youki
komentarz
komentarz

4 GB RAM w przypadku tabletu z Windowsem to nie ten budżet. :) 

Powinien ten Acer być OK.

 

FcMirror
komentarz
komentarz (edytowane)

No ten Lenovo mi się spodobał ale skoro uważasz, że nie warto i może zaraz się coś zepsuć to chyba odpuszczę, urządzenia hybrydowe takie w miarę to przynajmniej mój budżet x2. Ten Acer powinien dać radę przez najbliższe 2 lata do oglądania YT w FHD i przeglądarki? :) Jeżeli tak to chyba się na niego zdecyduje, ewentualnie jak coś znajdę to będę pytał. 

Tablet ma chyba nawet HDMi z tego co na internecie pisze, a ma OTG? Za bardzo nie mogę tego znaleźć :) 

Edytowane przez FcMirror
Youki
komentarz
komentarz

Nie mówie, że nie warto, bo cena jest atrakcyjna, tylko to specyficzny sprzęt, a trzeba się umieć obchodzić z normalnym Windowsem gdy masz 2 GB RAM. :) 

Ciężko powiedzieć co będzie za dwa lata, wydaje mi się że tak.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.