x-kom hosting

Opinie na temat Geteway.

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Qumpel ostatnio kupił sobie monitor geteway (qumpel taki z sieci) i bardzo go chwali,ma takie coś.

http://www.allegro.pl/item316558563_gatewa...wystawowe_.html

Bardzo go chwali,mówił ogląda na tym filmy w jakości HD i wglądają świetnie,zero bad pixeli,oglulnie cudny.

Poszukałem na googlach i znalazłem podobne opinie.

Co o tym sądzicie bo mam zamiar soie sprawić takiego i jeszcze jaki muszę mieć sprzęt żeby grać i oglądać filmy w jakości HD???

Lipton
komentarz
komentarz

Żeby oglądać w spokoju musisz mieć karte na poziomie Radka 3650. Procesor też powinien być powyżej 2ghz

janusz19
komentarz
komentarz

Jak sprawisz sobie 8800GT lub podobny sprzęt to nawet i komfortowo ;)

piku
komentarz
komentarz

Ogólnie dobry obraz mają te monitory. Nie żałuję zakupu. Będę wymieniał na większy (mam 21") to też na Gatewaya.

Gość
komentarz
komentarz

Gateway to bardzo dobra firma, lecz w u nas niedoceniana... Gdybym kupował LCD (a szybko się to nie stanie) to właśnie od Gatewaya

Gość
komentarz
komentarz

A żeby grać na tym monitorze to muszę mieć jakąś lepszą grafikę niż HD 3850???Chodzi o te rozdzielczości na full.

Żeby oglądać w spokoju musisz mieć karte na poziomie Radka 3650. Procesor też powinien być powyżej 2ghz
Rozumiem że mówisz o jednordzeniowym??
Konsurk
komentarz
komentarz
A żeby grać na tym monitorze to muszę mieć jakąś lepszą grafikę niż HD 3850???

Nie.

Chodzi o te rozdzielczości na full.

??O co?? Chodzi Ci o większe rozdziałki?To musisz mieć lepszą kartę i monitor jakiś ''19.

Gość
komentarz
komentarz
??O co?? Chodzi Ci o większe rozdziałki?To musisz mieć lepszą kartę i monitor jakiś ''19.

yyy....troszkę cię nie zrozumiałem

chodzi o to żeeby grać na rozdzielczości full HD 1900 na 1200 to jaką karte bede musiał miec???

Hd 3850 512 wystarczy??

Konsurk
komentarz
komentarz
yyy....troszkę cię nie zrozumiałem

chodzi o to żeeby grać na rozdzielczości full HD 1900 na 1200 to jaką karte bede musiał miec???

Hd 3850 512 wystarczy??

Żeby grać w takich rozdziałkach musisz mieć monitor, który je osbługuje i lepszą kartę bo ta w takich nie wyrobi.

Lipton
komentarz
komentarz

Jak chcesz w Crysis na wysokich detalach i full hd pograć to musisz mieć 8800GTS w SLI

Gość
komentarz
komentarz

To pada na HD 38*0 lub poczekam na serie 4xxx bo kompa przed wakacjami kupuje.

A we wszystkie gry na full hd gracnie muszę,w starsze raczej zagram???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.