x-kom hosting

Obraz wyświetlany nie poprawnie w filmach

teleskopek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jak w temacie, mam problem z wyświetlaniem filmów na komputerze. Są one wyświetlane jakoś dziwnie, w odcieniach zieleni i pomarańczy.Nie jest to wina odtwarzacza, bo sprawdzałem na kilku. Może to dlatego, że dzisiaj zainstalowałem nowe sterowniki do karty graficznej,ale były ze strony producenta więc raczej są OK. Wcześniej wszystko działało normalnie. Nie wiem co robić. Byłbym bardzo wdzięczny jak ktoś mógłby mi pomóc.

Edytowane przez naekana
zmiana nazwy tematu

teleskopek
komentarz
komentarz

Zainstalowałem, ale to nic nie pomogło.

janusz19
komentarz
komentarz

.Odinstaluj je (sterowniki do grafy) , zainstaluj ponownie , zresetuj kompa i zobacz.

ewentualnie upewnij się czy dobrze dobrałeś

teleskopek
komentarz
komentarz

Niestety dalej nic. :( . Może trzeba coś zrobić z Windows Media Player, ale niestety nie mam pojęcia co.

falcon1984
komentarz
komentarz

Zainstaluj CCCP: Combined Community Codec Pack oraz najnowsze sterowniki ze strony producenta grafiki

tazman
komentarz
komentarz

Odinstalowanie sterowników od grafiki wyczyszczenie rejestru ccleanerem, potem instalka nowych, dalej odinstalowanie kodeków, zainstalowanie tych :

SubEdit+CodecPack Install http://matinf.pcz.pl/~subedit/download/sub...066_install.exe

yoho
komentarz
komentarz

jak wszystko inene ci dobrze dziala to nie sadze zeby ponowne isntlaowanie sterowikow do grafy cos pomoglo (ale jezeli saz czym innym tez problemy to najpredzej to bdzie to) . moze tez posciagales kupe kodekow to tez moze meic wine

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.