x-kom hosting

Monitor

Rekros
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić monitor tylko zastanawiam się jaki. Mam do wydania maksymalnie 1000zł, lecz chciałbym wydać ok.800zł. Monitor nie musi być duży. Może być 19". Lubię LG, bo mój stary monitor LG trzyma się już z 6 lat i ciągle chodzi, lecz z chęcią kupię monitor innej firmy. Jeśli to ważne to napiszę, że monitor ma służyć głównie do grania, przeglądania internetu, ale także czasem oglądania filmów ( xD ) . Musi być trwały, czyli ma służyć minimum 5 lat.

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Weacky
komentarz
komentarz

zakup sobie LG L196WTQ-SF

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/209473

jest to bardzo dobry monitor w tej cenie, posiada bardzo dużo pozytywnych opinii. Ma uznanie wśród użytkowników.

Rekros
komentarz
komentarz

Proszę o dalsze propozycje. A ten monitor ma też sporo opinii o martwych pikselach.

Weacky
komentarz
komentarz

LG udziela 30dniowej gwarancji na wady matrycy, tj. jeśli w ciągu 30 dni od zakupu znajdziesz jakiś martwy pixel, wymieniają ci na nowy:)

Rekros
komentarz
komentarz

A co powiecie na BenQ FP93GP ?? Są dobre opinie, a cena nie taka zła przy czym na razie się orientuje a kupować będę za jakiś czas(może za 2-3 tygodnie). Ale wole zapoznać się z ofertą itp.

Rekros
komentarz
komentarz

Monitory może i fajne, ale ledwo mieszczę się w cenie. Ale jeśli uważasz, że warto to może kupię.

Dodam, że najchętniej kupiłbym 19".

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli monitor ma być na pięć okrągłych lat to lepiej dołożyć i kupic porządny. 22 cale będą na topie jeszcze za 2 lata. Więc spokojnie możesz wziąść. Polecam szczególnie ostatni mam podobny i bardzo sobie go chwale. W drugim masz opinie użytkowników poczytaj i podejmij decyzje

Rekros
komentarz
komentarz

Skoro tak mówisz to chyba wezmę Samsung 22" LCD SM 2232BW. Dzięki za radę, ale może jeszcze się odezwę.

Jeszcze jedno: Czy lepiej kupić monitor w lokalnym sklepie gdzieś nie daleko czy można śmiało w sklepie internetowym?

I jeszcze jedno xD : Tak czytam, czytam i co raz bardziej przeraża mnie to, że 22" na moim skromnym biurku to przesada. Więc liczę też na propozycje mniejszych monitorów.

Lipton
komentarz
komentarz

Też mam skromne biurko i tez mnie przerazalo jak kupowalem teraz mam 19 ale 22 tez by sie zmiescilo.

Jeżeli ceny nie są super jakies kosmiczne to wez w lokalnym sklepie.

Rekros
komentarz
komentarz

Ale przeskok z CRT 17" na LCD 22" to lekka przesada, a po drugie ta 17" jakoś mi wystarcza i to spokojnie, więc jakbyś mógł to poleć mi jakąś b.dobrą 19" za co z góry dziękuje.

adas_milik
komentarz
komentarz

Te propozycje LG są fajne, pierwszy wybór najlepszy nie ma co szukać innych.

szymon26
komentarz
komentarz

Ja też zastanawiam się nad zakupem monitora komputerowego, a mój budżet wynosi około 1500 złotych. Póki co biorę pod uwagę takie modele jak: LG L225WT-SF, Samsung 223BW, LG L226WA, Acer AL 2416 WB, Samsung 940FN i NEC 1970NXP. Czy ktoś z was ma któryś z tych modeli w domu czy biurze i mógłby podzielić się opiniami na jego temat?

Pozdrawiam

Szymon

Sonido
komentarz
komentarz
Ale przeskok z CRT 17" na LCD 22" to lekka przesada, a po drugie ta 17" jakoś mi wystarcza i to spokojnie, więc jakbyś mógł to poleć mi jakąś b.dobrą 19" za co z góry dziękuje.

Jaka tam przesada, ja tak uczyniłem w sierpniu 2007 i nie powiem, że na pcozątku skok był olbrzymi. Trudno było się przyzwyczaić do tego kolosa, którego mam teraz, ale nie żałuję. Jak czasami zasiądę na starego Samsunga 17" CRT to mi brakuje miejsca na pulpicie :mruga:

Jak kupisz 22" to wspomnisz moje słowa i nie pożałujesz zakupu!

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli ma do wydania 1500 zł na monitor to nie proponuj mu 20 calowego Asusa ,który jest średnim monitorem. Przynajmniej dla mnie wrażenia wielkiego nie robi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.