x-kom hosting

Kilka pytań o modding

Ether_141
utworzono
utworzono

Mam dziś do Was dwa pytań. Za niedługo zaczynam przeróbki SilentiumPC Regnum RG1W i moich podzespołów. Chciałbym zapytać:

- Jak mam malować obudowę? Wystarczą 2 warstwy lakieru zwykłego kolorowego?

- Jaki macie pomysł na zmiane koloru kabli w zasilaczu? Niestety mam Corsaira VS450, niby kable są oplecione ale przez ten oplot

wszystko widać i będzie to psuło efekt. Myślałem żeby rozciąć ten oplot i walnąć kable niebieskim i czarnym lakierem. Co o tym myślicie?

Nie bedzie sie łuszyć?

  • 2 tygodnie później...

Generico
komentarz
komentarz

Co do malowania obudowy to wszystko zależy głównie od marki lakieru i kolorów, jeśli chcesz czarną obudowę pomalować na jasny kolor to dwie warstwy mogą nie starczyć.

A kabli nie maluj lakierem bo będzie to wyglądać jeszcze gorzej, jedyna opcja to wymiana oplotów na nowe, lepszej jakości.

Ether_141
komentarz
komentarz (edytowane)

Już nie aktualne. Wszystko wiem :).

Kilka części z obudowy odtłuszczę i papierem ściernym przejadę a później 2-3 warstwy lakieru.

Kable oczywiście dostaną oploty.

Edytowane przez Ether_141

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.