x-kom hosting

Wybór Windowsa

promek123
utworzono
utworzono

Cześć.Komputer właśnie dzisiaj zamówiłem na morele.net i chciałbym się teraz dowiedzieć jakiego windowsa najlepiej zainstalować.

Windowsa 8 ma mój wujek i działa mu nawet dobrze,żadnych problemów.Sam go użytkowałem i zero problemów.

 

Windowsa 10 nie chcę,nie potrzebny mi jest,gdyż moja karta nie będzie obsługiwała dx12.

Windows 8 czy 8.1?

Co myślicie o tym windowsie.

Proszę napiszcie swoje opinie o tym widnowsie.Dodam że lubię te kafelki.I proszę pisać tylko o tym windowsie,a nie o 10.

 

Mój zamówiony komputer: https://www.morele.net/inventory/info/CvQtp7/ 

Jeszcze dodany był montaż za 1 zł,dzięki kodowi i przysyłka kuriersko pobraniowo za 11 zlotych.Wyjdzie mnie wszystko równo 2401 złotych.

Czy wybrać windowsa 7?Wielu uważa tego windowsa za najlepszego.

TooLate
komentarz
komentarz

Windows 8.1 jest tylko poprawką do Windows 8. Działa trochę lepiej, ponieważ poprawiono kilka błędów. Wizualnie różni się tylko tym, że posiada widoczne menu START.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.