x-kom hosting

Polecana gra na PS2

Nordra
utworzono
utworzono

Witam otóż wybrałem sobie 4 gry które kupię w sierpniu

gry to":

Black

tony hawk project 8

Socom

ico & shadows ale na ps3 bo na ps2 za drogie

Gran Turismo 3 - tutaj chciałbym od tej gry was zapytać,czy brać ją czy jakąś przygodówkę?

Czekam na odpowiedzi

politolog
komentarz
komentarz

Z konkretnych tytułów polecam God of War 2 oraz GTA Vice City . 

Nordra
komentarz
komentarz

gdyby silent hill shattered memories był dostępny to bym zamówił  bo to świetna gierka,ale te wymienione tytuły niestety grałem :)

nie znasz nikogo kto mógłby mi to sprzedać? nie amazon ani ebay bo to cholernie drogie

politolog
komentarz
komentarz

Przeszukaj na allegro i olx jeszcze .

Nordra
komentarz
komentarz

nie ma może coś innego zamiast gran turismo 3? jakąś grę z ładną grafiką

Wybrałem Shadow of the colossus 140 zł nie duży wydatek reszta gier kosztuje po 20 10 zł dziękuje poli chcoiaż ty odezwałeś sie w tym temacie ,bo reszta albo mnie nie lubi albo nie znają się na konsolach lub nie grali 

politolog
komentarz
komentarz

Polecam Manhunt od Rockstar . Mieszanka  stealth  i strzelanki . Mnie urzekł klimat ( banda goniących cię psychopatów ) 20 misji z fajną fabułą . Chyba , że wolisz  Dziki Zachód to wtedy Red Dead Revolver .

Nordra
komentarz
komentarz

A wybierzesz jakieś gry z demo magazine official? Z tego co widzę jest dużo mniej znanych gierek 

politolog
komentarz
komentarz

Wybieram gry w które kiedyś grałem np Shadow of Rome . 

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Co do GranTurismo 3 - chwilę grałem, ale według mnie GT 4 jest sporo lepsze :)

Nordra
komentarz
komentarz

Dzięki ,ale zamówiłem już SOCOM i Black myślę że to lepsze propozycja w tony hawku się tylko jeździ na desce a w gran turismo jeździ i nic więcej wolę przygodówki bardziej :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W GranTurismo 4 (nie wiem jak w 3) można też tworzyć sobie w trybie kariery własną kolekcję aut (kupować nowe i używane), lekko je zmieniać wizualnie i mechanicznie, ba, nawet można je w grze umyć ;) Ale spoko, skoro już masz gry zamówione :)

Miteusz
komentarz
komentarz

Polecam This is footbal 2002, a najlepsze w niej jest udawanie fauli hehe

Nordra
komentarz
komentarz

W gran turismo 4 kiedyś grałem :) ale nie przeszedłem całej,najgorsza była licencja na czas była bardzo za przeproszeniem wk...jąca 

Pattom
komentarz
komentarz

Crash Team Racing polecam :)

Nordra
komentarz
komentarz

grałem :)

 

Nordra
komentarz
komentarz

mam problem teraz ,w wyborze gry co wybrać Silent Hill origins czy Gran Turismo 3? to i to bym brał ale nie wiem czy kasy starczy ,w silent hill to się rozwiązuje zadania a gran to tylko się jeździ co wybrać?

  • 2 tygodnie później...
Pattom
komentarz
komentarz

Gran turismo :). Ale tak naprawdę powinieneś wybrać co Ty będziesz wolał a nie ktoś :)

Nordra
komentarz
komentarz

Biorę to i to :)thx za odp

maciekj22
komentarz
komentarz

Od siebie polecę jeszcze Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 - chyba najwięcej godzin na PS2 spędziłem przy tym tytule :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.