x-kom hosting

Zarabianie przez internet?

Chum Lee
utworzono
utworzono

Są jakieś sposoby na dorobienie sobie przez internet ok 50-100zl miesiecznie nieliczac adfly itp(klikania w linki)

???

Krymi
komentarz
komentarz

tak

DiMateo
komentarz
komentarz

Bukmacherka

Chum Lee
komentarz
komentarz
4 godziny temu, DiMateo napisał:

Bukmacherka

Już się w to niebawie ;p okazjonalnie jakies sloty na bet365 jeszcze popykam

DiMateo
komentarz
komentarz

Szkoda bo jak jesteś dobry w temacie to można nieźle zarobić.

Chum Lee
komentarz
komentarz
7 godzin temu, DiMateo napisał:

Szkoda bo jak jesteś dobry w temacie to można nieźle zarobić.

Bet jest fajny bo ma opcje zamkniecia zakladu ,ale bukmacherka mi nie lezy swoje zarobilem pozniej juz tylko wtapialem kupony.

Na maszynkach jeszcze pokrece zrobie z 50zl  200-300zl to wyplacam zawsze to do przodu ;p

DiMateo
komentarz
komentarz

Ja wiem bo też gram na bet365 :) zawsze możesz gać kupony lepszych typerów, jak Ci nie wchodzi. Szczerze nie widzę lepszej możliwości zarobku w internecie.

Chum Lee
komentarz
komentarz
4 godziny temu, DiMateo napisał:

Ja wiem bo też gram na bet365 :) zawsze możesz gać kupony lepszych typerów, jak Ci nie wchodzi. Szczerze nie widzę lepszej możliwości zarobku w internecie.

Jest w cholere grup po fb z platnymi typami (ktore nie wchodza) jak  i z darmowymi tylko z meczami jest roznie moze byc pewniak na 99% a tu nagle drugiej druzynie cos odpali i zdazaly sie ze kursy 1.10 nie wchodzi a kurs po 20 wchodzil ;p

DiMateo
komentarz
komentarz

Taki urok bukmacherki, jest ryzyko jest zabawa

Chum Lee
komentarz
komentarz
43 minuty temu, DiMateo napisał:

Taki urok bukmacherki, jest ryzyko jest zabawa

Chyba sobie po dluzszej przerwie wplacy hajsy na beta ;p

DiMateo
komentarz
komentarz

A jednak kusi :D

robbek
komentarz
komentarz

Wbrew pozorom jest spor możliwości zarobkowania przez internet. Mam tutaj przede wszystkim na myśli różnego rodzaju programy programy afiliacyjne, programy partnerskie, systemy rekomendacji itd.

Całkiem dobre programy partnerskie można znaleźć w instytucjach bankowych. Pośrednictwo przy założeniu lokaty, zdobyciu kredytu czy założeniu rachunku bankowego są całkiem dobrze płatne.

Mam tutaj na myśli przykłady takich stron jak te tutaj: http://konto-w-banku.pl/

Chum Lee
komentarz
komentarz
O 18.07.2016 o 10:18, DiMateo napisał:

A jednak kusi :D

Z powodu że w moim zacofanym mieście w punktach w których niby można kupic psc (chociaz sa wymienione punkty na stronie psc) nie dostałem go nigdzie.

Postanowiłem wpłacić kase na fortunę czego nie polecam,zawiodłem się gdyż nie korzystałem z usług fortuny chyba z rok i myślałem ze sie cos zmienilo na lepsze no ale nie.

Pomijajac to że fortuna kradnie(a raczej państwo) 12% przy stawianiu kuponu +10% od wygranej ponad 2280 co jestem w stanie zaakceptować wkońcu mieszkamy w cebulandi to zawiodłem sie ze fortuna ma kiepska a nawet bardzo kiepska oferte ze streamowaniem meczy,miałem ochote mecz ogladan a go w transmisji nie ma a na bet to wszystko transmituja.

DiMateo
komentarz
komentarz

Panie lepiej grać na zagranicznych bukach, polskie to syf

Chum Lee
komentarz
komentarz
17 minut temu, DiMateo napisał:

Panie lepiej grać na zagranicznych bukach, polskie to syf

Tyle to wiem ,ale z racji że nie mogłem skorzystać z konta to chciałem kupić psc i doładować na beta to nawet w punktach w których powinny być nawet są te punkty zaznaczone na stronie psc to o tym nie słyszeli...

DiMateo
komentarz
komentarz

Po co PSC, jak lepiej przez karte doładować

  • 2 miesiące później...
RobIS2
komentarz
komentarz

Na pewno w Internecie można zarobić, ale łatwo nie jest. Możesz np pisać różnego rodzaju teksty na strony internetowe, ale do tego trzeba mieć trochę "smykałki". Klikania w reklamy nie polecam bo to grosze można zarobić. Możesz też założyć bloga i jak będziesz miał dużo czytelników, zarobisz na reklamach. 

  • 1 miesiąc później...
zlykamil
komentarz
komentarz

Opcji jest kilka:

wypełnianie ankiet

klikanie w reklamy

 

Za to jednak dostaniecie głodowe pieniadze ( nie polecam, wiele osob sie w to bawi)

copywriting - trzeba miec jednkak do tego smykałkę

Jesli chodzi  o baki to niektóre banki dają za założenie konta darmowe pieniadze. Jest również kilka niezłych kont oszczędnościowych: http://www.postawnaswoim.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/

  • 2 tygodnie później...
tadekkk
komentarz
komentarz

Nie polecam takiego zrabiania klikaniem w linki. Ponieważ za wiele zarobić się nie da. Jesli chcecie coś więcej zarobić to proponowałbym zainteresować się swoim biznesem na przykład w formie sklepu internetowego. 

 

Zobaczcie sobie jaką opcję daje platforma selino:

http://selino.pl

 

Sklep otwieracie tam w kilka minut. I korzystacie z ich zatowarowania. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.