x-kom hosting

Problem z plikiem .odb

Ewenement_
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

mam problem z plikiem komputerowym o rozszerzeniu .odb. Jest to plik z komputera mojej mamy więc opiszę wszystko na tyle dokładnie ile udało mi się od niej wyciągnąć. Sprawa wygląda tak, że w tym pliku była prawdopodobnie tabela albo coś na jej wzór i był on otwierany programem z pakietu ms office (nie mam pojęcia jaki office tam był) więc domyślam się, że edycja była w excelu. Na komputerze została zainstalowana nowsza wersja office (2007) a po pewnym czasie jeszcze Kaspersky. Od czasu kiedy Kaspersky został zainstalowany nie da się otworzyć tego pliku, a podczas prób otwarcia wyskakuje taki bajer (https://zapodaj.net/ee0c8ee290d9e.jpg.html - tak moja mama zrobiła zdjęcie ekranu telefonem).

 

Próbowałem otworzyć za pomocą: open office, libre office i file viewer plus. Ten ostatni proponował wyświetlenie zawartości za pomocą tekstu lub hexa - nie udało mi się rozszyfrować.

 

Bardzo zależy mi na tym żeby odzyskać zawartość pliku. Czy jest jakiś inny sposób niż przywracanie systemu?

 

Pozdrawiam.

Ewenement_
komentarz
komentarz

Uwierz mi kolego, że szukałem w googlach. Jeżeli sam byś się tam choć trochę rozejrzał to zauważyłbyś, że większość poleca te programy, których próbowałem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.