x-kom hosting

Neony do kompa...

Kuba :D
utworzono
utworzono

Mam 2 neony [(napięcie od 6v do 12v) <tak na nich pisze :)] i che je zamontować w środku komputera i zamontować boczną ściankę obudowy z pleksy... i mam pytanie te neony mają po 20cm. i z jednej i z drugiej strony wychodzi po kabelku ... czyli + i - ... i tu pytanie gdzie podłączyć te neony w które miejsce na płycie... nie wiem czy na płycie ... gdzie ????? :lol:

Dragaoo
komentarz
komentarz

neony nie podlaczasz do plyty gl. (tzn mozna ale odradzam) tylko do wtyczki molex od zasilacza :) odcinasz koncowke od zapalniczki i podpinasz kableki do molexa tylko nie pomyl!

Kuba :D
komentarz
komentarz

Co to jest ten Molex gdzie to się znajduje jaka "zapalniczka" nic nie rozumiem :o czego mam nie pomylić.... proszę krok po kroku :unsure:

Dragaoo
komentarz
komentarz

MOLEX jest to wtyczka od zasilacza (np. podpinasz zasilanie do CD-ROM albo dysku twardego) ...a jakie masz koncowki na tych kabelkach jak to wogole wyglada? nie mozesz pomylic (+) i (-) :)

Kuba :D
komentarz
komentarz

Nie mam po prostu od tego neona 2 kabelki bez żadnej wtyczki... Przed chwilą otworzyłem kopa i widzę, że te wtyczki mam wolne tylko 2 (1 od HDD) i (1 od stacji dyskietek.... nic się nie stanie jak włączę to pod ten sam kabel co HDD tylko do innej wtyczki ?? a i poza tym to te wtyczki mają po chyba 4 bolce , a ja muszę podłączyć 2 kable :blink: Jak mam to dokładnie zrobić ?? Jakie napięcie jest w tych kablach, bo mi się nie chce sprawdzać :P ????

To moje to dokładnie to samo co tu ! : http://www.allegro.pl/item315468659_mega_m...ysylka_5zl.html

Dragaoo
komentarz
komentarz

we wtyczce molex wystepuja 2 napiecie +12V i +5V...to podepniesz tego neona do jednej z tych wolnych wtyczek(nic by sie nie stalo jak bys podpial tak jak mowisz) no wlasnie musisz tylko 2 bolce podpiac w jednym musi byc masa a w drugim napiecie....inaczej nie da rady. tu masz poradnik wszystko wytlumaczone tylko ze na podstawie wentylatorow http://www.mod-planet.com/index.php?module=subjects&func=printpage&pageid=65&scope=all

z tego co widze musisz zakupic wtyczke molex zebys mogl podpiac te 2 kabelki od neona...bo sprzedawca nie dolaczył do zestawu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.