x-kom hosting

[~1300-1400 zł] Nowy smartfon do GPS, aplikacji, internetu. Max 5.2 cala

9595kuba9595
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

szukam nowego smartfona w budżecie do 1400 zł, oczywiście cena może być troszkę wyższa jeżeli warto do czegoś dopłacić. Telefon będzie używany głównie do internetu, filmików, prostszych gier i GPS. Ważna jest w miarę dobra bateria. Brałem pod uwagę Samsunga Galaxy S5, A5 2016 (czy warto dopłacić do S6?), Honor 7, Huawei P8, HTC One M9 i Sony Xperia M5. Wiem, że w tej cenie fajny jest też LG G4, ale ekran 5.5 cala jest dla mnie za duży, max to 5.2. Wizualnie chyba najbardziej podoba mi się HTC i Xperia. Na rynku jest dostępnych tyle smartfonów, że zupełnie nie wiem co wybrać i proszę Was o pomoc :)

Pozdrawiam

Edytowane przez 9595kuba9595

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, 9595kuba9595 napisał:

Wiem, że w tej cenie fajny jest też LG G4, ale ekran 5.5 cala jest dla mnie za duży, max to 5.2.

 

1 godzinę temu, 9595kuba9595 napisał:

HTC One M9

Różnica realnie jest niewielka, bo HTC ma głośniki oraz swój chwalebny czarny pasek :)

 

Jeśli nie to szukaj Honora 7

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.