x-kom hosting

Jaka kamerka internetowa?

robert457
utworzono
utworzono

Bardzo proszę o pomoc, chciałbym kupić kamerkę internetową, a za bardzo nie orientuję się jaka by była najlepsza z tych które występują na rynku.

Ostatnio oglądałem kamerki na allegro i jedna mnie zaciekawiła. Zarówno cena jak i parametry są wg. mnie przyzwoite. Zamieszczam ją w linku poniżej:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=321703404

Powiedźcie czy ta kamerka by była dobra czy można znaleść lepszą za podobną cenę??? Jak tak to dajcie przykład.

I które parametry są najistotniejsze przy wyborze kamerki internetowej??? Chodzi mi o czas odświerzania.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Mój kumpel ma podobną i sobie chwali... Głównie przez te diody doświetlające. Ale ja mam Creative'a (WebCam Live! Effects) i nie zamieniłbym go na nic innego, ma bardzo fajną jakość obrazu. Sęk w tym, że jest kilka razy droższy od tej kamery z linka, który podałeś (pomijając fakt, że go już chyba nie sprzedają, są podobne modele).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.